Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Witnica - powiat gorzowski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Witnica.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Rzeczy wielkogabarytowe trzeba przemieszczać w specjalistyczny sposób. Nasza firma specjalizuje się kompetentnym przewozem wszelkich ładunków ponadgabarytowych, razem z załadunkiem oraz ich rozładunkiem. Zakres naszych profesjonalnych usług obejmuje obszar całej Polski. Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki jakiemu bez kłopotu jesteśmy w stanie zaaranżować przewóz każdego ładunku. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, jacy niezwykle dokładnie przystępują do zawierzanych im zadań. Nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie, to naturalnie dzięki kompetentnym maszynom oraz pojazdom. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją należącej do nas firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Gdybyśmy mieli wymienić nasze mocne strony, na pewno znalazłaby się wśród nich kompleksowa oferta i doświadczenie naszego zespołu. Wykwalifikowani kierowcy pojazdów dopasowanych do przewozu wielkogabarytowego, jacy przeszli szkolenie z obrębu bezpieczeństwa oraz obsługi, zręcznie obsługują prowadzoną przez nas flotę. W ten sposób dostarczamy Państwu wysoką jakość oraz pewność, że z powierzonym nam ładunkiem nie stanie się nic złego. Wszyscy nasi kierowcy są ukierunkowani na poprawne i indywidualne nastawienie do każdego zlecenia. Pilnujemy, aby jakikolwiek protokół, czy przepisy bezpieczeństwa były przez naszych fachowców bezkompromisowo przestrzegane.


Na życzenie Klienta proponujemy nie tylko transport, jednak i załadunek oraz rozładunek.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zabieramy ciężki ładunek z wyznaczonej lokalizacji oraz odwozimy we wskazane miejsce – na czas! Jeśli chcą Państwo uprościć sobie zadanie uporania się z takim ponadgabarytowym ładunkiem – jesteśmy do dyspozycji! Należałoby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, a najprawidłowiej powierzyć nam jedno z zadań transportowych na początek, abyśmy mogli się wykazać.


Wszechstronne usługi transportu specjalistycznego


Kolosalnych gabarytów nie wolno przewozić w naszym kraju samodzielnie, bez zdobycia niezbędnych zgód oraz spełnienia określonych warunków. My wszystkie formalności dokonujemy sami, żeby nasz Kontrahent nie musiał tracić na nie czasu. Przejmujemy ładunek od Kontrahenta, a później organizujemy całą logistykę i bardzo detalicznie planujemy trasę. Uwzględniamy przy tym dogłębny rozmiar i gabaryty ładunku, warunki pogodowe oraz ewentualne remonty drogowe. Ostatnim krokiem jest już wystąpienie o niezbędne zgody transportowe oraz wykupienie ubezpieczenia. Ładunek rozładowujemy w położeniu wskazanym przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:3 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport niskopodwoziowy różnorodnych ładunków


Profesjonalnie organizujemy transport przedmiotów wielkogabarytowych. Są to zazwyczaj stalowe szczegóły konstrukcyjne, jakkolwiek też maszyny budowlane i specjalistyczne, elementy pociągów, śmigłowce, czołgi, czy domki holenderskie i kontenery. W zależności od konkretnych pragnień, planujemy całe przedsięwzięcie i zajmujemy się jego kompletną realizacją.


Transport ładunków ponadgabarytowych w naszym wykonaniu – bez względu na to, czy chodzi o ładunek mniejszy, czy większy- to znakomity sposób na wysłanie rzeczowego przedmiotu we wskazane miejsce, na wskroś bez stresu. Każdy realizowany przez nas transport przesyłek o niesztampowym gabarycie jest przeprowadzany bez komplikacji, bo zajmują się nim wyszkoleni eksperci. Jeśli wypatrują Państwo niezawodnych usług transportowych, jakie mają wszelkie opcje, jakich można potrzebować, żeby dostarczyć swój ładunek do miejsca docelowego na czas i nienaruszone – nie ma poprawniejszego wyboru niż nasza firma!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę


NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU