Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Włoszczowa - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kluczewsko Krasocin Moskorzew Radków Secemin Włoszczowa


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób fachowy specjalizujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym rozmaitych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem i rozładunkiem. Korzystamy z oszałamiającej klasy pojazdów i nowoczesnych dużych konstrukcji w trakcie realizacji transportu specjalistycznego. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy całkowicie znają się na własnej pracy oraz sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Realizujemy przewóz niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wskazanym adresem. Nasza idealna propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z propozycji należącej do nas firmy.


Transport wielkogabarytowy w naszym wykonaniu jest całkiem kompleksowy i wykwalifikowany, bo dysponujemy szeroką gamą urządzeń do jego realizacji. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep perfekcyjnych na rynku, by bronić powierzony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo dużym zaangażowaniem – nieważne, czy mowa o transporcie pojedynczej maszyny, czy przeniesieniu pełnego zakładu.


Znamy miejscowe oraz krajowe przepisy, w następstwie tego mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zatroszczymy się o wszystkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty potrzebne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do dużych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, które pomagają nam w przewozie na większe odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią też odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące prowadzonej przez nas oferty, wobec tego zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo wyczekiwać długo na odpowiedź z naszej klarownej strony.


Transport specjalistyczny wszelkich ładunków


Nasza firma oferuje usługi transportowe przeróżnego typu przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w transportowaniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów i hal,
  • kontenerów biurowych oraz morskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz przemysłowych.
  • pociągów, helikopterów i czołgów.

Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Kontrahenta. Dokładamy wszystkich starań, żeby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:2 + 1

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu wielkogabarytowego


Staramy się zminimalizować ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić nasz Klient. Sami zajmujemy się pełną logistyką oraz planujemy trasę od początku do końca, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość i wysokość przejazdu. Stworzona przez nas firma występuje też o wszelkie wymagane zezwolenia, żeby transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach przewóz ciężkiego, wielkogabarytowego oprzyrządowania – jednak nie mają do tego celu dobrego pojazdu. Nie ma w całym kraju drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich transportach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Jesteśmy w stanie nie tylko pomóc odszukać pierwszorzędny transporter do wysyłki sprzętu czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, jednak oczywiście zrealizować całe zlecenie: idealnie, fachowo, kompleksowo. Warto przekonać się o tym osobiście!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Udostępnimy wskazówek na temat przygotowywania ładunku do przewozu, pomagając stworzonym przez nas Kontrahentom oraz dzieląc się cenną wiedzą. Co więcej, wszystko to jest w wybitnie atrakcyjnej cenie, co do tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zostaje nam nic innego, jakim sposobem zachęcić do skorzystania z należącej do nas oferty, a w razie jakichkolwiek pobocznych pytań, połączonych z naszą profesjonalną propozycją – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w zasadzie ciężkich ładunków – najlepiej zrobić to z nami i nie niepokoić się o nic!


Zachęcamy gorąco do zaznajomienia się z naszą bogatą propozycją transportu ponadgabarytowego. Jesteśmy w pełni kompetentni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Perfekcyjne ceny na rynku są u nas gwarantowane. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU