Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wojnicz - powiat tarnowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Wojnicz.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia zarówno dla firm, jak również osób prywatnych, które zainteresowane są przewozem wielkich gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą opisującej nas firmy oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


By przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim kontrahentom bardzo dobre usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą profesjonalną ofertę oraz mamy gigantyczne nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, ważne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Klienci mają bardzo wysokie wymagania oraz to nam się podoba, albowiem kochamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znacznych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych i specjalny i pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem nadzwyczaj nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie różnorodnego typu gabarytów. W naszej idealnej historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz wiele innych maszyn.

Żeby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy zdobyć zgodę. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie kolosalnych gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nadzwyczaj ważną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub również prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz powodują, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej profesjonalnej firmie wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w prowadzonej przez nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Natomiast wydajny oraz obeznany serwis floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli chodzi o wydajny oraz bezproblemowych transport opcjonalnych ładunków! W naszej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych plusów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie potrzebne informacje. Kontrahent nie musi się niczym troskać, bowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, również połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU