Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Wolin - powiat kamieński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Wolin.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta powinna Państwa zaintrygować. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do poznania obrębu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy zajmującej się przewozem różnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu potrzebujących w tej kwestii Kontrahentów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, by zaoferować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam odrobinę ufności i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w zleconym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych specjalistów to absolutny majstersztyk w branży. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zaznajomienia się ze szczegółami naszej profesjonalnej oferty, jaka na sto procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy maszyn przemysłowych oraz specjalistycznych.


Często Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o transport kolosalnych i niezmiernie ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych lub budowlanych. Posiadamy odpowiednie pojazdy, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszystkie duże konstrukcje na terenie kraju. Zazwyczaj są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Obojętnie od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się rozległymi zleceniami firmowymi i posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:4 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć różnorodnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo. Na początek, planują dokładnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń lub ewentualnie niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już uzgodniona, wówczas sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – także sprawą ubezpieczenia ładunku.


Zatrudniając robotników z ogromnym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, stworzona przez nas firma dokłada wszystkich starań, by zagwarantować klientom perfekcyjną obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednakowoż także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zapewnić naszym klientom perfekcyjne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do w rzeczy samej kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracowników i bardzo dobrych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU