Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zabłudów - powiat białostocki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Zabłudów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma od lat trudni się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, transport i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja powinna Państwa zaintrygować. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w transporcie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej potrzebujących w tej kwestii Kontrahentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaproponować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam i powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest nienaganny transport niskopodwoziowy. Prezentowane wszechstronne przyczepy szkieletowe do transportu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z każdym, powierzonym nam obowiązkiem. Z tego miejsca zachęcamy więc do zapoznania się ze detalami naszej oferty, jaka na pewno Państwa nie rozczaruje, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistycznych.


W szeregu przypadków Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz wielkich i nadzwyczaj ciężkich maszyn przemysłowych lub ewentualnie budowniczych. Posiadamy dobre pojazdy, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Niezależnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień zajmujemy się gigantycznymi zleceniami firmowymi i posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:7 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć przeróżnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracobiorcy absorbują się zleceniem całościowo. Na początek, planują szczegółowo trasę przejazdu, dbając o najmniejsze detale. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź też niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, wtenczas sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszelkimi formalnościami – też kwestią ubezpieczenia ładunku.


Angażując pracobiorców z dużym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, stworzona przez nas firma dokłada wszystkich starań, żeby zagwarantować konsumentom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi związane z przewozem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych środowisku pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, jednak też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To nadzwyczaj istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować stworzonym przez nas klientom najlepsze rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. W efekcie dziś dajemy Państwu dostęp do w istocie kompleksowego rozwiązania, dostosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas propozycją oraz do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracowników oraz najlepszych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU