Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Żabno - powiat tarnowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Żabno.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej szerokiej ofercie znajduje się szczególny przewóz przedmiotów wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak i osób prywatnych, jakie zaciekawione są przewozem kolosalnych gabarytów na obszarze Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z pełną propozycją opisującej nas firmy oraz do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Przesyłki o gigantycznej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie transportem ciężkim, żądają dokładnego planowania. Jedynie w ten sposób wolno zapewnić pewną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka zapewnia swoim konsumentom optymalne usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą przejrzystą ofertę oraz mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o detale, istotne jest, aby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Klienci mają niezwykle wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, ponieważ uwielbiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będzie nam miło, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, niezależnie od typu załadunku. Dysponujemy bo niesłychanie nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie można osobiście transportować, ponieważ konieczne jest pozyskanie stosownej zgody. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:1 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie ogromnych gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Klienta, a następnie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Bardzo znaczącą kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różne funkcje, jakie pozwalają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny oraz wykwalifikowany portal internetowy floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli chodzi o wydajny oraz bezproblemowych przewóz opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą profesjonalną własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że nasza propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie niebezużyteczne informacje. Konsument nie musi się niczym troskać, ponieważ samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, też połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU