Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zakliczyn - powiat tarnowski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Zakliczyn.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o znacznych gabarytach. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Kontrahenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Żeby transport przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Jedynie w ten sposób można zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim klientom optymalne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na opisującą nas propozycję i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Skoro w takim razie przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają bardzo wysokie oczekiwania i to nam się podoba, albowiem uwielbiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od typu załadunku. Dysponujemy bo niezwykle nowoczesnym oprzyrządowaniem, który umożliwia nam przewożenie różnego typu gabarytów. W naszej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

By zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Nasza firma kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:5 + 5

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie kolosalnych gabarytów różnego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Interesanta, a po pewnym czasie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Niezwykle istotną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej klarownej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różne funkcje, jakie pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Tudzież wydajny i obeznany serwis floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co można przewieźć – my to transportujemy! W naszej profesjonalnej firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Nasz oddany personel wyznaczy imponujące rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych pozytywów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie niebezużyteczne wiadomości. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU