Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zgorzelec, Zawidów - powiat zgorzelecki - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Zawidów.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się specjalistyczny transport przedmiotów wielkogabarytowych. Opisującą nas firmę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia zarówno dla firm, jak również osób prywatnych, które zainteresowane są transportem wielkich gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Gorąco zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Przesyłki o gigantycznej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie transportem ciężkim, potrzebują starannego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim klientom bardzo dobre usługi w zakresie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą przejrzystą ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o detale, ważne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają niesłychanie wysokie wyczekiwania oraz to nam się podoba, bo lubimy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalistyczny oraz pojazdów


Przewóz zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo wybitnie nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W naszej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Żeby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Nasza firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:4 + 3

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie kolosalnych gabarytów rozmaitego rodzaju. Ładunek odbieramy od Konsumenta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niesłychanie ważną kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, czy też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi pozostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej idealnej firmie ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, jakie pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i profesjonalny serwis floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przewieźć – my to transportujemy! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Nasz oddany personel wyznaczy idealne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych pozytywów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie wymagane wiadomości. Kontrahent nie musi się niczym troskać, albowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, również związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU