Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Świebodzin, Zbąszynek - powiat świebodziński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Zbąszynek.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o dużych gabarytach. Naszą jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak również osób prywatnych, które zainteresowane są transportem wielkich gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, aby nasi Kontrahenci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą należącej do nas firmy i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Spedycje o kolosalnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie przewozem ciężkim, żądają dokładnego planowania. To wyjątkowy sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim konsumentom bardzo dobre usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na należącą do nas ofertę oraz mamy gigantyczne nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że więc transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, istotne jest, by współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają niezwykle wysokie oczekiwania oraz to nam się podoba, ponieważ uwielbiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będzie nam przyjemnie, jeżeli też Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz ponadnormatywny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, niezależnie od rodzaju załadunku. Dysponujemy albowiem niezmiernie nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W naszej idealnej historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie można samodzielnie transportować, bo potrzebne jest pozyskanie właściwej zgody. Stworzona przez nas firma kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:0 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie wielkich gabarytów przeróżnego typu. Ładunek odbieramy od Kontrahenta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Niezwykle istotną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę rozmaite kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub również prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W prowadzonej przez nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w prowadzonej przez nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Tudzież wydajny i profesjonalny serwis floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przewieźć – my to transportujemy! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one prowadzoną przez nas własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy doskonałe rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych walorów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Później, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszystkie niezbędne informacje. Klient nie musi się niczym niepokoić, ponieważ samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszystkich formalności, również związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU