Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zielonka - powiat wołomiński - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Zielonka.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ofercie znajduje się specjalistyczny transport ładunków wielkogabarytowych. Opisującą nas jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając postaciom prywatnym i firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, żeby nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z kompletną ofertą naszej firmy oraz do skorzystania z naszych fachowych usług.


Spedycje o ogromnej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie przewozem ciężkim, wymagają dokładnego planowania. Jedynie w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka zapewnia swoim klientom optymalne usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na prowadzoną przez nas ofertę i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, ważne jest, żeby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Kontrahenci mają ogromnie wysokie wymagania oraz to nam się podoba, bo kochamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych i specjalny oraz pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, obojętnie od typu załadunku. Dysponujemy bo wybitnie nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie różnego typu gabarytów. W naszej klarownej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie można samodzielnie transportować, bowiem konieczne jest pozyskanie dobrej zgody. Stworzona przez nas firma kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 6

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Konsumenta, a później umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezmiernie znaczącą kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się nasz dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub także ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej idealnej jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej klarownej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny i kompetentny portal floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego wyposażenia, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny i bezproblemowych przewóz umownych ładunków! W opisującej nas firmie przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy idealne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas oferta oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią także dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie potrzebne wiadomości. Konsument nie musi się niczym troskać, albowiem samodzielnie dbamy o dopełnienie wszystkich formalności, też powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU