Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Złocieniec - powiat drawski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Złocieniec.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma od lat specjalizuje się transportem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Zajmujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wkraczają załadunek, transport oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza propozycja winna Państwa zaciekawić. Już dzisiaj gorąco zapraszamy do poznania zakresu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy absorbującej się transportem rozmaitego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w odpowiednim miejscu, a my jesteśmy do dyspozycji. Stworzony przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu wymagających w tej kwestii Klientów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować całościowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy okazać nam odrobinę ufności i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w powierzonym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, jaką jest wykwalifikowany transport niskopodwoziowy. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w związku z tym do zapoznania się ze detalami naszej klarownej oferty, która na pewno Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o naszych rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn przemysłowych i specjalistycznych.


Wielokrotnie Klienci zwracają się do nas z prośbą o transport kolosalnych i wybitnie ciężkich maszyn przemysłowych bądź budowlanych. Posiadamy właściwe pojazdy, to właśnie dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się ogromnymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:10 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Transport ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług można przewieźć przeróżnego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo. W pierwszej kolejności potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń bądź nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wówczas sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami – też sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi związane z transportem domków holenderskich i nawet w rzeczywistości ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i fachowych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po gigantycznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak najbardziej słuszna. Zyskuje się w następstwie tego liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To niezwykle ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, żeby zapewnić naszym kontrahentom najlepsze rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma współczesna i kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zapewnić właściwie właściwe rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy profesjonalizm oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU