Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Złotoryja - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Wojcieszów, Złotoryja, Pielgrzymka, Świerzawa, Zagrodno.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaciekawieni zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zaintrygować. Już teraz zapraszamy do poznania zakresu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania jednostki gospodarczej zajmującej się przewozem różnorodnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet najbardziej wymagających w tej sprawie Konsumentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam całkowite zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo kompletną resztą! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest profesjonalny transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wielozadaniowe przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam obowiązkiem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze detalami opisującej nas oferty, która na milion procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn przemysłowych oraz specjalnych.


Nasi Kontrahenci ogromnie wielokrotnie wypatrują możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki i mają znaczące rozmiary. Posiadamy właściwe pojazdy, to naturalnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje

Bez kłopotu realizujemy wszelkie zlecenia. Niezależnie od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się gigantycznymi zleceniami firmowymi i posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:3 + 9

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług wolno przewieźć przeróżnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie oraz biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Nasi pracownicy zajmują się zleceniem całościowo. W pierwszej kolejności konieczne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń lub niewartościowych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o potrzebne do transportu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, aby Kontrahent nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi powiązane z transportem domków holenderskich i nawet de facto ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i obeznanych pracowników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych środowisku pojazdów. Zatem wybierając na są w stanie posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertęZachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją oraz do skorzystania z usług firmy. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracowników i bardzo dobrych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU