Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zielona Góra, Babimost - Powiat zielonogórski - Przewóz ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów Babimost.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W naszej ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zaciekawione są transportem kolosalnych gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Przesyłki o ogromnej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, oznaczane potocznie przewozem ciężkim, żądają dokładnego planowania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza firma zapewnia swoim kontrahentom bardzo dobre usługi w aspekcie przewozu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą klarowną propozycję i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Skoro w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich żąda dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz ponadnormatywny oraz pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem niezwykle nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W naszej klarownej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice oraz dużo innych maszyn.

Aby zdołać przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:7 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!
TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie wielkich gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Konsumenta, a później umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Stworzona przez nas jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej firmie wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej klarownej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Natomiast wydajny i kompetentny serwis internetowy floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przemieszczanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli gra toczy się o wydajny i bezproblemowych przewóz dowolnych ładunków! Przykładamy się do przewozu zleconych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza oferta oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią też dzielimy się swoją zdają sobie sprawę z tego na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie niezbędne wiadomości. Klient nie musi się niczym niepokoić, bo samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, także związanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU