Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Iława - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Iława, Lubawa, Kisielice, Lubawa, Susz, Zalewo.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas jednostka od wielu lat specjalizuje się w tej dziedzinie transportu oraz może pochwalić się wieloma sukcesami. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, które powierzają nam swoje ładunki o kolosalnych gabarytach. Dokładnie planujemy każdy transport oraz przygotowujemy się do niego profesjonalnie pod wieloma względami. Dysponujemy najlepszym sprzętem i nowoczesnymi pojazdami, to właśnie dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych możliwości. Wykwalifikowana kadra trudni się kompletną logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Konsumenta.


Czy pragną Państwo przewieźć kłopotliwy sprzęt lub też ciężki materiał, o nierutynowym gabarycie? Sukces każdego zamówienia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru profesjonalnej i renomowanej firmy. Oczywiście taką jednostką jest nasza, a nasze specjalistyczne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to dużo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku staramy się być w najwyższym stopniu wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie tylko doświadczenie, jednak oraz wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowywani na obsługę nieomalże każdego zamówienia. Niektóre projekty przewozu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep oraz dodatkowych pojazdów do obsługi przyczepy – porządnie o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, czy inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszelkim tym damy sobie radę! Posiadamy profesjonalne doświadczenie oraz wiedzę na temat szczególnego transportu pomocnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Konsumentów?


W szerokim zakresie pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się transportem:

  • maszyn dla przemysłu i budowlanych,
  • części stalowych struktur, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów oraz pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić jakiekolwiek zamówienie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy dobry sprzęt i realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:3 + 10

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się zagadnieniami logistycznymi, żeby zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę transportu. Potrzebne jest uwzględnienie wielu przeróżnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Nieraz w akcji przewozu gigantycznych gabarytów bierze udział cały zespół pracobiorców, jacy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku oraz innych ludzi znajdujących się na trasie.


Jeśli pragną Państwo mieć pełne przekonanie, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie prosty – nam warto zaufać, dbamy o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują wyłącznie moment, a z pewnością wspomogą zapewnić należyte zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to przede wszystkim istotne w przypadku przesyłek wiekogabarytowych, ponieważ jak rozumie się samo przez się mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym i bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz pytania o szczegóły. Należałoby nas zawiadomić o swoich zaleceniach, czy wyjątkowych prośbach – z pewnością będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, żeby byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Gigantyczne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby kolosalnym wyzwaniem, jednakowoż nie będą dla naszych fachowych kierowców. Wszystko, co tu oferujemy oraz to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest oprócz tego nadzwyczaj przystępne cenowo.


Firma specjalizuje się także wszelkimi formalnościami, jak konieczne do uzyskania zgody na przewóz kolosalnych gabarytów, lub sprawa ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Konsument nie musi się niczym troskać, albowiem sami specjalizujemy się wszelkimi zagadnieniami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU