Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Ostrzeszów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Czajków Doruchów Grabów nad Prosną Kobyla Góra Kraszewice Mikstat Ostrzeszów


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas jednostka prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Prowadzona przez nas działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co sprawia, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dokonujemy formalności połączonych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą i kontaktu.


Jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie można obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, albowiem w rzeczywistości kochamy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj stworzonym przez nas fachowym kierowcom, którzy zrobią wszystko, aby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w ustaleniach czas.


Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas tak samo znacząca jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Zajmujemy się też wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie wymagane do transportu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w odpowiednim czasie. Ponadto stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się troskać o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych i przemysłowych


Wybitnie w wielu przypadkach specjalizujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, czy jachty. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy także detale pociągów, śmigłowce oraz czołgi. Nasi Klienci to również osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.


Transport ciężki konstrukcji stalowych oraz budynków


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów i budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:6 + 2

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a później przystępujemy do zagadnień logistycznych. Zwykle niebezużyteczne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, aby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli pragnie się posiadać absolutną pewność, że transport odbędzie się we właściwy sposób – należy zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Umiemy urządzić wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w naprawdę atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby zdobyć klarowne ceny oraz fenomenalną obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma poprawniejszego rozwiązania aniżeli zgłosić się właśnie do naszej idealnej firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z obrębu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze szczegółami prowadzonej przez nas oferty. Aspekt naszych usług jest kluczowym elementem w przewozie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, ale zapewniamy też w solidnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to fachowcy, którym można zaufać!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym ekwipunkom, jesteśmy w stanie zagwarantować kompetentny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU