Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Police - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo, Nowe Warpno, Police.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o znacznych gabarytach. Naszą firmę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak także osób prywatnych, jakie zainteresowane są transportem gigantycznych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Uprzejmie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Spedycje o dużej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie przewozem ciężkim, potrzebują starannego planowania. Jedynie w ten sposób wolno zapewnić bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim klientom bardzo dobre usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą profesjonalną ofertę i mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro wobec tego transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o detale, istotne jest, aby współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Nasi Konsumenci mają nadzwyczaj wysokie wymagania i to nam się podoba, ponieważ lubimy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących oraz małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy także ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalny oraz pojazdów


Transport gwarantujemy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem niezwykle nowoczesnym oprzyrządowaniem, który gwarantuje nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W naszej klarownej historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie przewozić, bowiem nieodzowne jest pozyskanie dobrej zgody. Prowadzona przez nas firma kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:0 + 9

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie wielkich gabarytów różnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Klienta, a po pewnym czasie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po słusznym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Niesłychanie znaczącą kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się stworzony przez nas dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub również prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej profesjonalnej firmie ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej profesjonalnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Tudzież wydajny oraz obeznany portal internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeśli gra toczy się o wydajny oraz bezproblemowych transport opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do przewozu powierzonych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą profesjonalną własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych pozytywów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, firma występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie potrzebne wiadomości. Troszczymy się o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, także tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU