Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Brzeg - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Brzeg, Skarbimierz, Grodków, Lewin Brzeski, Lubsza, Olszanka.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie należącej do nas firmy znajduje się profesjonalny transport wielkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, jakich nie wolno transportować w standardowy sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego końca, wyręczając Klienta we wszystkich formalnościach. Uprzejmie zapraszamy do poznania naszej oferty.


Co transportujemy?


Przewozem dużych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz posiadamy duże doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • ramy stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie maszyny przemysłowe i budownicze,
  • kontenery,
  • domy holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz dużo innych.

Powyższa lista jednakże nie jest w żaden sposób wyczerpana! Tak naprawdę jesteśmy poradzić sobie z przewozem niemal dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce. Toteż bez względu na to, w jaki sposób nadzwyczaj fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie w największym stopniu dostosowaną do wymogów, albowiem stworzonym przez nas głównym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego kontrahenta.


Złożoność należącej do nas propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej chętnie zarówno kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a każde zamówienie traktujemy z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem pozwala na na to obszerna wiedza oraz wielkie doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest także wysokiej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Jesteśmy w stanie sfinalizować jakiekolwiek powierzone nam zagadnienie. Dysponujemy najlepszym oprzyrządowaniem, niezbędnymi wehikułami oraz najlepszymi specjalistami.


Co wstępuje w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy tak właściwie Kontrahent powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technologii organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty lub ewentualnie niesprzyjające warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:8 + 0

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przejazdu jest już ustalona, wtedy zajmujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie wolno bo przewozić bez ich zdobycia. W naszej gestii leży też sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz dobrze go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różnorodne ładunki o dużych gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas bezspornym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty lub ustępstwo w tym aspekcie. Będzie nam niezwykle miło, jeśli dadzą nam Państwo szansę to udowodnić, rozpoczynając o udzielenia całościowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie nagminnie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się niemniej jednak Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz fachowi specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, poprzez całą trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w rzeczywistości znaczne grono Klientów, zatem nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o naszym profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej oferty i do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU