Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Dzierżoniów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Piława Górna, Dzierżoniów, Łagiewniki, Niemcza.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, nasza oferta winna Państwa zaciekawić. Już dzisiaj zapraszamy do poznania obrębu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszelkich ładunków ponadgabarytowych. Skonstruowany przez nas przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu potrzebujących w tej kwestii Kontrahentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całościowego transportu lekkiego, lub ciężkiego, jesteśmy tu, by zaoferować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam odrobinę ufności i pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na terenie całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych zawodowców to bezsporny majstersztyk w branży. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o pewny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy więc do zaznajomienia się ze detalami naszej klarownej oferty, która na milion procent Państwa nie zawiedzie, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Z tego miejsca zachęcamy więc do zaznajomienia się ze detalami naszej klarownej oferty, która na milion procent Państwa nie zawiedzie, podobnie jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalnych.


Często Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o transport wielkich oraz wybitnie ciężkich dużych konstrukcji przemysłowych lub budowniczych. Posiadamy dobre pojazdy, to właśnie dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Najczęściej są to:

  •  konstrukcje stalowe,
  •  woziła technologiczne,
  •  betonowe belki mostowe,
  •  czołgi,
  •  dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Bez problemu realizujemy wszelkie zlecenia. Niezależnie od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się dużymi zamówieniami firmowymi oraz posiadamy gigantyczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:0 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych profesjonalnych usług można przewieźć różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie oraz biurowe. Stworzony przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. W pierwszej kolejności konieczne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Nieodzowne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń lub też niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wtedy sami występujemy o potrzebne do dokonania przewozu zgody. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia, by Kontrahent nie musiał myśleć o jakichkolwiek formalnościach.


Robimy wszystko, by oferować usługi związane z transportem domków holenderskich oraz nawet w rzeczywistości ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych i fachowych robotników, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się w takim razie liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To bardzo istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zagwarantować naszym kontrahentom optymalne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zagwarantować faktycznie porządne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Zapewniamy o profesjonalizmie naszych robotników oraz najlepszych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU