Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo kujawsko-pomorskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo kujawsko-pomorskie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!Serdecznie witamy Państwa na stronie propozycji firmy, która od wielu lat specjalizuje się w organizowaniu i realizacji specjalistycznego przewozu niskopodwoziowego (transport maszyn budowniczych i przemysłowych). Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak także firmami, jakie powierzają nam własne ładunki o ogromnych gabarytach. Planowany przez nas przewóz specjalistyczny jest zawsze kompetentnie zaplanowany i przygotowany w najmniejszym szczególe. To naturalnie dzięki nowoczesnym ekwipunkom oraz maszynom i niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie ukończyć każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana kadra specjalizuje się całą logistyką i dopełnia wszystkich formalności w imieniu Klienta.


Czy pragną Państwo przewieźć ciężki sprzęt lub ewentualnie ciężki towar, o niestandardowym gabarycie? To, jaka firma zostanie zatrudniona do tego zadania będzie wpływać na definitywny sukces lub ewentualnie niepowodzenie pełnej przesyłki. Naturalnie taką jednostką jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to dużo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jakkolwiek i wysoką jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na szansę podjęcia się odpowiednio każdego transportu.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Co poniektóre projekty przewozu ciężkiego mogą wymagać paru przyczep i dodatkowych wehikułów do obsługi przyczepy – przyzwoicie o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę. Bez względu od wielkości i wagi, stworzona przez nas renomowana firma poradzi sobie z każdym zadaniem! Posiadamy należyte doświadczenie oraz wiedzę na temat wyjątkowego transportu pomocnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla spedycji ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Klientów?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Zajmujemy się przewozem:

  • maszyn dla przemysłu oraz budowlanych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich i domów modułowych.

Nasza firma bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszystkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, selekcjonujemy właściwy sprzęt oraz realizujemy przewóz.

Skontaktuj się z nami:5 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracobiorcy specjalizują się kwestiami logistycznymi, żeby zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę przewozu. Potrzebne jest uwzględnienie wielu rozmaitych zmiennych, a pełny przewóz ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Nieraz w akcji przewozu dużych gabarytów bierze udział cały skład pracowników, jacy troszczą się o bezpieczeństwo ładunku i innych ludzi znajdujących się na trasie.


Powierzając nam transport wielkogabarytowy wolno mieć pewność, że mamy wszystko pod kontrolą oraz troszczymy się o detale. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością pomogą zapewnić dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to szczególnie istotne w przypadku przesyłek wiekogabarytowych, bo jak rozumie się samo przez się mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym i bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej kwestii zachęcamy też Państwa do zadawania pytań. Należałoby nas zawiadomić o swoich zaleceniach, czy specjalnych prośbach – na milion procent będziemy posiadać je na uwadze oraz zrobimy wszystko, żeby byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia naturalnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Gigantyczne oraz oraz nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby okazałym wyzwaniem, jednakowoż nie będą dla naszych obeznanych kierowców. Wszystko, co tu oferujemy oraz to, w jaki sposób pragniemy Państwu ułatwić zadanie jest dodatkowo niezmiernie przystępne cenowo.


Firma zajmuje się również wszystkimi formalnościami, jak potrzebne do uzyskania zgody na transport dużych gabarytów, lub sprawa ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Konsument nie musi się niczym troskać, bowiem sami zajmujemy się wszystkimi sprawami. Gorąco polecamy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU