Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Zwoleń - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kazanów, Policzna, Przyłęk, Tczów, Zwoleń.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Nasza idealna aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co sprawia, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje usługi proponujemy na terytorium Polski. Kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności powiązanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją i kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i dużo więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Zaufaj stworzonym przez nas profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, ażeby bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze największe priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam można pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia i dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Na dodatek nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowlanych i przemysłowych


Jednym z zwykle powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o dużych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, czy jachty. Poza maszynami, przewozimy też elementy pociągów, śmigłowce i czołgi. Nasi Konsumenci to zarówno osoby prywatne, jak i firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych i budynków


Oferujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd i sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:1 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Konsumenta, a po pewnym czasie podchodzimy do kwestii logistycznych. Nieodzowne jest należyte zaplanowanie trasy przewozu, a w następnej kolejności pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, aby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Należałoby zwrócić się do naszych fachowców w przewozie ładunków wielkogabarytowych, żeby mieć pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w w gruncie rzeczy atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać przejrzyste ceny i zdumiewającą obsługę kontrahenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się naturalnie do prowadzonej przez nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli intrygują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty. Obręb naszych usług jest fundamentalnym elementem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, ale zapewniamy także w należytej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie oraz wspaniały sprzęt, jaki znajduje się w prowadzonej przez nas dyspozycji gwarantuje profesjonalizm w przewozie ogromnych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Z całego serca zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU