Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Środa Wielkopolska - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Dominowo, Krzykosy, Nowe Miasto nad Wartą, Środa Wielkopolska, Zaniemyśl.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach naszych usług realizujemy specjalistyczny przewóz ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy własną aktywność, dzięki czemu przewóz niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą oraz kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, jakie nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie omija nas to! Przewozimy praktycznie wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny oraz wiele więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz stworzonym przez nas profesjonalnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz kompetentnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie oraz na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się też wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niezbędne do przewozu dokumenty są legalne oraz przetwarzane w słusznym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Prócz tego skonstruowany przez nas zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, wobec tego w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz budowlanych


Bardzo nieraz zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub jachty. Poza maszynami, transportujemy także elementy pociągów, helikoptery i czołgi. Nasi Kontrahenci to zarówno osoby prywatne, jak także firmy.


Transport ciężki elementów stalowych i budynków


Oferujemy możliwość transportu szczegółów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak także obiektów w postaci kontenerów biurowych oraz domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:8 + 2

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Wszechstronna realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a później przystępujemy do kwestii logistycznych. Nieodzowne jest należyte zaplanowanie trasy przewozu, a w następnej kolejności pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w bezpieczny sposób. Ilość formalności, których musi dopełnić Kontrahent, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Należałoby zwrócić się do naszych profesjonalistów w transporcie ładunków wielkogabarytowych, aby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w w samej rzeczy atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By zdobyć przejrzyste ceny oraz wspaniałą obsługę konsumenta w temacie przewozu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania aniżeli zgłosić się oczywiście do opisującej nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z zakresu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze szczegółami prowadzonej przez nas oferty. Obręb naszych profesjonalnych usług jest newralgicznym szczegółem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie tylko samym transportem, jakkolwiek gwarantujemy także w dobrej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Nasz zespół to profesjonaliści, którym wolno zaufać!


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym wyposażeniom, jesteśmy w stanie zagwarantować obeznany przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU