Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bartoszyce - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Górowo Iławeckie, Bartoszyce, Bisztynek, Górowo Iławeckie, Sępopol.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma od wielu lat specjalizuje się w tej dziedzinie transportu oraz może pochwalić się wieloma sukcesami. Proponujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami, jakie powierzają nam własne ładunki o gigantycznych gabarytach. Cierpliwie planujemy każdy transport i przygotowujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. To naturalnie dzięki nowoczesnym ekwipunkom oraz maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga specjalizuje się kompletną logistyką oraz dopełnia wszystkich formalności w imieniu Klienta.


Czy potrzebują Państwo przetransportować ciężki sprzęt bądź też ciężki towar, o niestandardowym gabarycie? Powodzenie każdego zlecenia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru doświadczonej oraz renomowanej firmy. Naturalnie taką jednostką jest stworzona przez nas, a nasze szczególne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas wyrażenie „specjalistyczny” to dużo więcej aniżeli słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, lecz oraz wysoką jakość usług.


Jesteśmy przygotowani na obsługę niemal każdego zamówienia.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Co poniektóre projekty przewozu ciężkiego mogą wymagać kilku przyczep oraz akcesoryjnych pojazdów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę. Niezależnie od wielkości i wagi, stworzona przez nas renomowana jednostka poradzi sobie z każdym zadaniem! Mamy dobre doświadczenie oraz wiedzę na temat szczególnego transportu przydatnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co przewozimy dla naszych Kontrahentów?


Szeroko pojęty przewóz niskopodwoziowy realizujemy na obszarze całego kraju. Specjalizujemy się transportem:

  • maszyn przemysłowych i budowlanych,
  • elementów stalowych struktur, na przykład hal i mostów,
  • czołgów, helikopterów oraz pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Nasza firma bez trudu zaplanuje oraz zrealizuje wszystkie powierzone jej zlecenia. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy słuszny sprzęt oraz realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:2 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Transport zrealizowany od A do Z


Przewóz ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy specjalizują się zagadnieniami logistycznymi, aby zaplanować najbezpieczniejszą oraz najłatwiejszą trasę transportu. Nieodzowne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a cały transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy skład naszych pracowników, którzy zabezpieczają pełną trasę.


Jeżeli chcą Państwo mieć pewność, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie prosty – nam należałoby zaufać, dbamy o jakikolwiek szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują jedynie moment, a z pewnością pomogą zagwarantować dobre zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Jest to szczególnie ważne w wypadku przesyłek wiekogabarytowych, albowiem jak wiadomo mamy do czynienia z przewozem niekonwencjonalnym oraz o wiele bardziej wymagającym.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Z drugiej strony zachęcamy także Państwa do zadawania pytań. Warto nas poinformować o swoich zaleceniach, lub wyjątkowych prośbach – na pewno będziemy posiadać je na uwadze i zrobimy wszystko, by byli Państwo do granic możliwości usatysfakcjonowani z powierzenia oczywiście nam zadania przewozu ponadgabarytowego. Duże oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby potężnym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych fachowych kierowców. Wszystko, co tu proponujemy oraz to, w jaki sposób chcemy Państwu ułatwić zadanie jest oprócz tego ogromnie przystępne cenowo.


Firma zajmuje się także wszelkimi formalnościami, jak potrzebne do uzyskania zgody na transport znacznych gabarytów, lub sprawa ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Klient nie musi się niczym troskać, albowiem sami zajmujemy się wszelkimi kwestiami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU