Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Inowrocław - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Inowrocław, Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo, Złotniki Kujawskie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się szczególny przewóz ładunków wielkogabarytowych. Należącą do nas jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak i osób prywatnych, które zaciekawione są transportem kolosalnych gabarytów na terenie Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Spedycje o obszernej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie przewozem ciężkim, wymagają dokładnego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka gwarantuje swoim kontrahentom optymalne usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą profesjonalną propozycję oraz mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że wobec tego przewóz ładunków ponadgabarytowych i ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, ważne jest, by współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Nasi Kontrahenci mają niezwykle wysokie wymagania oraz to nam się podoba, bo uwielbiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz specjalny i pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem nadzwyczaj nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie rozmaitego typu gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i wiele innych konstrukcji.

By móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy uzyskać zgodę. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to właśnie dzięki czemu Kontrahent sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:5 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w przewozie kolosalnych gabarytów przeróżnego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a następnie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niezwykle istotną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, lub też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W naszej klarownej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej profesjonalnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny oraz kompetentny serwis floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli chodzi o wydajny i banalnych przewóz opcjonalnych ładunków! W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy korzystne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie wymagane informacje. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej lokalizacji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU