Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bytom - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bytom.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie opisującej nas firmy znajduje się profesjonalny transport gigantycznych gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie można przewozić w stereotypowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób całościowy – zajmujemy się zleceniem od początku do zakończenia, wyręczając Konsumenta w kwestiach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Co transportujemy?


Transportem dużych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz mamy znaczące doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe i budowlane,
  • kontenery,
  • domki holenderskie oraz domki letniskowe,
  • helikoptery, czołgi, pociągi oraz dużo innych.

Powyższa lista jednakże nie jest w żaden sposób skończona! Właściwie jesteśmy w stanie przewieźć niemal wszystko, a na każde zlecenie odpowiadamy indywidualnie dopasowaną ofertą. Zatem bez względu na to, w jaki sposób niezwykle fantastyczną rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Obiecujemy, że odpowiemy na Państwa zapytanie tak prędko, jak to dopuszczalne oraz postaramy się, by nasza odpowiedź na Państwa zapytanie ofertowe była możliwie jak w najwyższym stopniu kompleksowa oraz doskonale dopasowana.


Kompleksowość naszej klarownej propozycji usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej z rozkoszą zarówno konsumenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem pozwala na na to obszerna wiedza oraz ogromne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest także najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie doprowadzić do końca każde powierzone nam zadanie. Mamy wymagany sprzęt, pojazdy, jak też profesjonalnych pracobiorców.


Co wstępuje w skład naszych profesjonalnych usług?


Oferujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta zostaje już w należącej do nas gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, ewentualne roboty lub też niesprzyjające warunki pogodowe. Swoje profesjonalne usługi oferujemy na obszarze całego kraju i bez kłopotu transportujemy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.

Skontaktuj się z nami:2 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kiedy trasa przejazdu jest już ustalona, wówczas zajmujemy się pozyskaniem wszystkich niezbędnych zgód. Dużych gabarytów nie można bowiem transportować bez ich uzyskania. Absorbujemy się też kwestią ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek oraz właściwie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różnorodne ładunki o wielkich gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli gra toczy się o wartości naszej klarownej firmy, nie ma większej niż zabezpieczenie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty czy ustępstwo w tym aspekcie. Żeby to udowodnić z olbrzymią przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy świadomość, że powierzone nam do transportu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze oraz gabarycie częstokroć są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkiem bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie przewozu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, aby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię i zaufanie wielu Klientów oraz będzie nam niezmiernie miło, jeśli oraz Państwo będą chcieli przekonać się, że składane tu obietnice nie są wyłącznie słowami. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania naszej profesjonalnej oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU