Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Chodzież - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Chodzież, Budzyń, Chodzież, Margonin, Szamocin.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Stworzona przez nas aktywność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co sprawia, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem legendarnym w stu procentach. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z prowadzoną przez nas ofertą oraz kontaktu.


Jesteśmy fachowcami, jeśli gra toczy się o przewóz wszelkiego rodzaju ładunków, jakich nie wolno obsłużyć korzystając z konwencjonalnych rozwiązań transportowych. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Przewozimy niemalże wszystko: pojazdy, sprzęt budowlany, sprzęt specjalistyczny i dużo więcej. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz naszym profesjonalnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług i powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

To nam wolno pozostawić troskę o wszelkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem oraz przedłożeniem absorbujemy się równie kompleksowo co samym transportem. Co więcej skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez pełny czas podróży, zatem w żadnym momencie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych oraz budowlanych


Jednym z zazwyczaj powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o znacznych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak także palownice, lub ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy też elementy pociągów, helikoptery i czołgi. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, jak także firmy.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


W ramach naszych usług realizujemy też transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów oraz budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd i sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:7 + 2

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a następnie podchodzimy do zagadnień logistycznych. Konieczne jest należyte zaplanowanie trasy przejazdu, a później pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, jakich ma obowiązek dopełnić Kontrahent, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Jeśli chce się posiadać absolutną pewność, że transport odbędzie się we właściwy sposób – trzeba zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy zorganizować wysyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w w rzeczy samej atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby zdobyć klarowne ceny i fenomenalną obsługę konsumenta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania niż zameldować się właśnie do należącej do nas korporacji.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w następstwie tego do zapoznania się z naszą profesjonalną propozycją wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Obręb naszych usług jest nadrzędnym detalem w przewozie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej specjalizacji na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym transportem, niemniej jednak zapewniamy też w odpowiedniej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to zawodowcy, którym można zaufać!


Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To naturalnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym oprzyrządowaniom, jesteśmy w stanie zagwarantować wprawny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU