Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Katowice - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Katowice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka od lat zajmuje się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład jakich wchodzą załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas propozycja winna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą i do skorzystania z naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Stworzony przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej kwestii Kontrahentów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, aby zaproponować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co trzeba zrobić to uwierzyć nam i powierzyć nam pełne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest wykwalifikowany transport niskopodwoziowy. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy więc do zaznajomienia się ze szczegółami naszej profesjonalnej oferty, jaka z pewnością Państwa nie zawiedzie, tak samo jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalnych.


Nasi Kontrahenci bardzo niejednokrotnie szukają możliwości przewozu dużych konstrukcji przemysłowych oraz budowlanych, które są ciężki i mają gigantyczne rozmiary. Posiadamy należyte pojazdy, to właśnie dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszystkie maszyny na terenie kraju. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Niezależnie od gabarytów określonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się rozległymi zleceniami firmowymi i posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:1 + 8

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług można przetransportować różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.


Nasi pracobiorcy zajmują się zleceniem całościowo. W pierwszej kolejności konieczne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszelkich zwężeń lub ewentualnie niepomocnych warunków pogodowych. W czasie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niezbędne do transportu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszystkimi formalnościami – także sprawą ubezpieczenia ładunku.


Robimy wszystko, by proponować usługi powiązane z transportem domków holenderskich i nawet w zasadzie ciężkich kontenerów – od zatrudnienia wykwalifikowanych oraz fachowych pracobiorców, po zapewnienie konkurencyjnej ceny. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, ale także pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To niezwykle ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować naszym kontrahentom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W rezultacie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do w rzeczywistości kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracowników oraz bardzo dobrych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce.


Z całego serca zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU