Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Gniezno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gniezno, Czerniejewo, Gniezno, Kiszkowo, Kłecko, Łubowo, Mieleszyn, Niechanowo, Trzemeszno, Witkowo.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma trudni się profesjonalnym przewozem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z załadunkiem i rozładunkiem towaru. Prowadzona przez nas działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że przewóz niskopodwoziowy jest dla nas tematem znanym w stu procentach. Swoje usługi proponujemy na obszar Polski. Pragnąc ograniczyć rolę Konsumenta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dopełniamy formalności związanych z pozyskaniem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą oraz kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego typu ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem ściśle mówiąc lubimy wyzwania. Nasz transport jest realizowany na terenie całej Polski. Uwierz stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie i profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nienaruszonym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Dwa nasze najogromniejsze priorytety to wysoka jakość usług oraz powiązana z tym satysfakcja naszych Klientów. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń i opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. To nam można pozostawić troskę o wszystkie pozwolenia oraz dokumenty, których przygotowaniem i przedłożeniem zajmujemy się równie kompleksowo co samym transportem.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Na domiar tego stworzony przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, zatem w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych oraz budowlanych


Jednym z w większości wypadków powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich maszyn o gigantycznych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, lub ciągniki. Poza dużych konstrukcjiami, przewozimy także detale pociągów, helikoptery i tanki. Nasi Konsumenci to zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa.


Transport ciężki elementów stalowych oraz obiektów


Proponujemy możliwość transportu elementów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak też obiektów w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca

Skontaktuj się z nami:9 + 1

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi przewozu


Absorbujemy się transportem ładunku o znaczących gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Kontrahenta, a potem przystępujemy do spraw logistycznych. Na ogół potrzebne jest rozplanowanie trasy oraz wystąpienie o odpowiednie zgody. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić Kontrahent, z całych sił staramy się ograniczyć do minimum.


Warto zwrócić się do naszych fachowców w transporcie ładunków wielkogabarytowych, by mieć pełne przekonanie, że wszystko pójdzie jak należy. Umiemy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe oraz w de facto atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy jakiegokolwiek problemu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Planujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty i realizujemy dostawę – wszystko w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. By uzyskać przejrzyste ceny i oszałamiającą obsługę kontrahenta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma bardziej profesjonalnego rozwiązania aniżeli zameldować się oczywiście do prowadzonej przez nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z aspektu przemysłu transportowego – nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze detalami naszej idealnej oferty. Aspekt naszych usług jest głównym detalem w przewozie ciężkiego oprzyrządowania budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie jedynie samym transportem, ale gwarantujemy także w solidnej cenie sam załadunek i rozładunek. Nasz zespół to fachowcy, którym wolno zaufać!


Z całego serca zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym wyposażeniom, jesteśmy w stanie zagwarantować nienaganny przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracobiorcy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU