Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Braniewo - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Braniewo, Frombork, Lelkowo, Pieniężno, Płoskinia, Wilczęta.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki przewóz oraz mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak także firmami, które powierzają nam swoje ładunki o sporych gabarytach. Dokładnie planujemy każdy transport i przygotowujemy się do niego profesjonalnie pod wieloma względami. Zarządzamy najlepszym ekwipunkiem i dzisiejszymi pojazdami, dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są w zasięgu naszych dyspozycji. Wykwalifikowana załoga trudni się całą logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Wypatrują Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Sukces każdego zlecenia odnoszącego się do przewozu ciężkiego zależy w głównej mierze od wyboru fachowej i renomowanej firmy. Oczywiście taką jednostką jest nasza, a nasze specjalne usługi transportu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas sformułowanie „specjalistyczny” to dużo więcej niż słowa. Na każdym kroku staramy się być do granic możliwości wyspecjalizowaną firmą do obsługi spedycji ponadgabarytowych. Dajemy nie wyłącznie doświadczenie, jednak i najwyższą jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na szansę podjęcia się odpowiednio każdego transportu. Niektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep i akcesoryjnych wehikułów do obsługi przyczepy – dobrze o tym wiemy i odpowiemy na każdą taką oraz inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Bez względu od wielkości oraz wagi, stworzona przez nas renomowana jednostka poradzi sobie z jakimkolwiek zadaniem! Mamy odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę na temat wyjątkowego transportu pomocnego do zaoferowania najlepszego rozwiązania transportowego dla wysyłek ponadgabarytowych.


Jakie ładunki wozimy?


W szerokim zakresie pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Trudnimy się przewozem:

  • maszyn przemysłowych oraz budowniczych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić jakiekolwiek zamówienie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy stosowny sprzęt oraz realizujemy przejazd.

Skontaktuj się z nami:5 + 3

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wraz z załadunkiem i rozładunkiem rzeczy. Nasz dział logistyki pracuje nad opracowaniem najbezpieczniejszej oraz najdogodniejszej drogi przejazdu z ładunkiem. Potrzebne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w przewóz ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy team naszych pracobiorców, jacy zabezpieczają całą trasę.


Jeśli pragną Państwo mieć pewność, że zlecony transport wielkogabarytowy będzie prosty – nam należałoby uwierzyć, troszczymy się o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych wiadomości, takich jak te dotyczące ładunku, zajmują jedynie moment, a z pewnością wspomogą zagwarantować odpowiednie zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne niezwyczajowe wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli jesteśmy w stanie sobie pozwolić oraz Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami oraz zapytania o szczegóły. Warto nas poinformować o swoich zaleceniach, lub specjalnych prośbach – z pewnością będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, żeby byli Państwo do granic możliwości zadowoleni z powierzenia oczywiście nam sprawy transportu ponadgabarytowego. Gigantyczne i i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby dużym wyzwaniem, lecz nie będą dla naszych profesjonalnych kierowców. Wszystko, co tutaj proponujemy i to, w jaki sposób pragniemy Państwu ułatwić zadanie jest dodatkowo nadzwyczaj przystępne cenowo.


Firma zajmuje się też wszystkimi formalnościami, jak konieczne do uzyskania zgody na transport wielkich gabarytów, czy kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam swój ładunek, Konsument nie musi się niczym niepokoić, bo sami zajmujemy się wszystkimi sprawami. Gorąco polecamy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU