Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Mława - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Mława, Dzierzgowo, Lipowiec Kościelny, Radzanów, Strzegowo, Stupsk, Szreńsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna, Wiśniewo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma specjalizuje się fachowym przewozem wielkogabarytowym. W ramach naszych usług realizujemy szczególny transport ciężarowy, z spedycją i rozładunkiem towaru. Od lat prowadzimy swoją aktywność, to naturalnie dzięki czemu transport niskopodwoziowy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Swoje profesjonalne usługi proponujemy na obszar Polski. Kompleksowo specjalizujemy się każdym zamówieniem, ograniczając rolę Klienta do minimum. Sami dopełniamy formalności powiązanych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas ofertą oraz kontaktu.


Skonstruowany przez nas zespół specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, przekroczenie długości – nie omija nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, bowiem w gruncie rzeczy ubóstwiamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz stworzonym przez nas kompetentnym kierowcom, którzy zrobią wszystko, żeby bezpiecznie oraz kompetentnie dostarczyć cenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w uzgodnieniach czas.


Ukontentowanie naszych Konsumentów jest dla nas tak samo istotna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się również wszelkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie wymagane do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w słusznym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Ponadto skonstruowany przez nas zespół wsparcia utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się martwić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy maszyn budowlanych i budowlanych


Jednym z w większości wypadków powierzanych nam zadań jest właśnie transport ciężkich dużych konstrukcji o gigantycznych gabarytach. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak również palownice, czy ciągniki. Poza maszynami, przewozimy też detale pociągów, śmigłowce i czołgi. Nasi Klienci to zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa.


Przewóz ciężki konstrukcji stalowych i obiektów


Proponujemy możliwość transportu detalów stalowych, na przykład służących do konstrukcji mostów, jak również budynków w postaci kontenerów biurowych i domków holenderskich. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować stosowny pojazd oraz sprzęt. Bez trudu docieramy nawet w ciężko dostępne miejsca.

Skontaktuj się z nami:2 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Całościowa realizacja usługi transportu


Zajmujemy się transportem ładunku o sporych gabarytach od początku do końca. Zabieramy go od Konsumenta, a potem przystępujemy do spraw logistycznych. Konieczne jest dobre zaplanowanie trasy przejazdu, a następnie pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek oraz pozostawiamy w pewny sposób. Dopełniamy wszelkich starań, żeby Konsument miał do dopełnienia minimum formalności.


Jeśli chce się posiadać bezsporną pewność, że transport odbędzie się we właściwy sposób – należy zwrócić się do nas ze swoją potrzebę transportową. Potrafimy zorganizować przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w dowolnym szczególe i w w samej rzeczy atrakcyjnej cenie. Odpowiedni typ pojazdu dopasowujemy do Państwa pragnień w zakresie transportu ciężkiego. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy koszty oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Żeby uzyskać klarowne ceny i doskonałą obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych urządzeń, nie ma lepszego rozwiązania aniżeli zgłosić się właśnie do należącej do nas firmy.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Zachęcamy w takim razie do zapoznania się z prowadzoną przez nas propozycją wszystkie osoby, które intryguje przemysł transportowy. Zakres naszych usług jest kluczowym detalem w transporcie ciężkiego sprzętu budowlanego w tej branży na rynku lokalnym. Zajmiemy się nie jedynie samym transportem, jednak zapewniamy również w porządnej cenie sam załadunek i rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. Bogate doświadczenie i perfekcyjny sprzęt, jaki znajduje się w naszej dyspozycji zapewnia fachowość w przewozie gigantycznych gabarytów na terytorium RP. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Zapraszamy.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU