Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Sejny - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Sejny, Giby, Krasnopol, Puńsk.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Żeby móc przewozić przedmioty o gigantycznych gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Prowadzona przez nas jednostka oferuje obeznany przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. W skład naszych usług wstępuje załadunek, lecz także rozładunek przedmiotów w lokalizacji, jaką wybiera sam Klient. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Zarządzamy odpowiednim sprzętem i najlepszej jakości pojazdami, które spełniają wszystkie normy oraz wymagania. Dbamy o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeżeli chodzi o transport ładunków o nietypowym gabarycie oraz nasza propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeżeli chodzi o spedycję i przewóz nawet ściśle mówiąc ciężkiego sprzętu. Nam wolno uwierzyć!


Nie odnajdą Państwo bardziej doświadczonych agentów niż Ci należący do naszego zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem klienta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać imponującą obsługę, doskonałe stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej idealnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy kolosalne grono zadowolonych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Warto nadmienić o tym, że transport specjalistyczny obejmuje nie tylko przewóz ogromnych gabarytów. Najpierw należy je załadować, następnie zaplanować całkowicie trasę przejazdu. Nasi fachowcy korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest czasem niesłychanie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak szerokość, wysokość wiaduktów i mostów oraz ewentualne remonty u roboty budowlane. Minionym krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:5 + 7

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Specjalizujemy się w transporcie znacznych gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze i przemysłowe, kontenery, tanki oraz wiele innych. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego solidne wykonanie.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest dużo bardziej karkołomny aniżeli przewóz zwykłych ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia trzeba wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować i tracić cenny czas na sprawdzenie wymaganych kwestii. To stworzony przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w przypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam przewozu. Porządnie znając oraz rozumiejąc wszelkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy gwarantujemy prawny transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Wszystkim zajmiemy się solidnie i kompleksowo. W ostateczności dysponujemy w zasadzie szerokim zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, jakkolwiek też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, żeby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Gorąco zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność oraz fachowość wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas wolno też liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU