Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Świecie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świecie, Świekatowo, Warlubie.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o dużych gabarytach. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zamówienia również dla firm, jak i osób prywatnych, które zaciekawione są przewozem gigantycznych gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Uprzejmie zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Spedycje o kolosalnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, nazywane potocznie przewozem ciężkim, wymagają dokładnego planowania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim konsumentom najlepsze usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą propozycję oraz mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Jako że więc przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich żąda dbałości o szczegóły, ważne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet w najwyższym stopniu wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy też ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz ponadnormatywny i pojazdów


Przewóz zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy albowiem nadzwyczaj nowoczesnym sprzętem, jaki umożliwia nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W naszej historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

Żeby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy uzyskać zgodę. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:0 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie znacznych gabarytów rozmaitego rodzaju. Ładunek odbieramy od Kontrahenta i bezpiecznie umieszczamy go na jednym z naszych pojazdów. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Stworzona przez nas jednostka ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, czy także prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany i opóźnić całe zlecenie.


W naszej profesjonalnej firmie ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej klarownej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny oraz wykwalifikowany portal floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeśli gra toczy się o wydajny i bezproblemowych transport opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one prowadzoną przez nas własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na przewóz ciężki, wskazując wszystkie niebezużyteczne wiadomości. Klient nie musi się niczym martwić, bowiem samodzielnie dbamy o dopełnienie wszystkich formalności, też połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU