Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Żary - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Łęknica, Żary, Brody, Jasień, Lipinki Łużyckie, Lubsko, Przewóz, Trzebiel, Tuplice.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


By zdołać przewozić przedmioty o sporych gabarytach, nieodzowne jest zdobycie zgody. Stworzona przez nas firma oferuje kompetentny transport niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek i rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży poskutkowało tym, że przewóz specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma ma nowoczesne pojazdy i zachwycającej jakości sprzęt, który jest fachowy oraz stosowny do wykonywania takich zadań. Dbamy o to, by załatwić wszystkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o przewóz ładunków o niekonwencjonalnym gabarycie i stworzona przez nas propozycja na transport odnosi się do terenu całego kraju. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych oraz wyróżniamy się interesującym cennikiem. Mamy prawo pochwalić się istotnym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję oraz przewóz nawet właściwie ciężkiego sprzętu. Nam wolno zaufać!


Nie odnajdą Państwo bardziej kompetentnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, żeby dowiedzieć się szczegółów na temat prezentowanej oferty. Proponujemy usługi kompleksowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby uzyskać zachwycającą obsługę, wyśmienite stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej idealnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono usatysfakcjonowanych Klientów, jednakowoż niezmiennie jesteśmy otwarci na innowacyjne zlecenia. Bez względu na to, co wielkogabarytowego muszą Państwo przetransportować – my si e tym zajmiemy, z przyjemnością!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Trzeba pamiętać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie wyłącznie sam transport przedmiotów o kolosalnych gabarytach. Najpierw wypada je załadować, potem zaplanować całkowicie trasę przewozu. Nasi profesjonaliści korzystają z nowoczesnych technologii, żeby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy tak właściwie znamy już dogłębny przebieg trasy, w owym czasie występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i zajmujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest nieraz niesłychanie mozolny. Zdarza się, że paru naszych wykwalifikowanych pracobiorców czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Podczas planowania trasy przejazdu, brane są pod uwagę: wysokość wiaduktów oraz mostów, szerokość poszczególnych dróg, a nawet remonty dróg. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Klienta.

Skontaktuj się z nami:10 + 10

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w transportowaniu wielkich gabarytów. Na swoim koncie mamy już wiele przeróżnych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal i mostów, maszyny budowlane oraz przemysłowe, kontenery, tanki i dużo innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób i realizujemy się niesłychanie fachowo.


Nikogo nie powinno zaszokować to, że przewóz wielkogabarytowy jest niemało bardziej skomplikowany niż przewóz sztampowych ładunków. Przed nawiązaniem ładowania urządzenia należy zrealizować kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jakkolwiek nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To stworzony przez nas zespół fachowców zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, żeby absolutnie nie pozostały przekroczone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam przewozu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bo z racji tego, że tak bez zarzutu znamy wszelkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich bez zarzutu przystosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Wszystkim zajmiemy się solidnie oraz kompleksowo. W ostateczności dysponujemy w rzeczywistości gigantycznym zespołem profesjonalistów, którzy nie wyłącznie są w tej specjalizacji od lat, lecz też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi wysokiej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania naszej szczegółowej oferty oraz skorzystania z profesjonalnych usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm oraz sumienność naszych pracowników. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU