Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Starogard Gdański - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Czarna Woda, Skórcz, Starogard Gdański, Bobowo, Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Zblewo.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od dłuższego czasu realizujemy taki transport oraz mamy na swoim koncie dużo sukcesów. Proponujemy niskopodwoziowy przewóz ładunków wielkogabarytowych. Współdziałamy również z osobami prywatnymi, jak także firmami, które powierzają nam własne ładunki o znacznych gabarytach. Starannie planujemy każdy przewóz i przygotowujemy się do niego fachowo pod wieloma względami. To właśnie dzięki nowoczesnym oprzyrządowaniom i maszynom oraz niezawodnym pojazdom, jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Wykwalifikowana załoga trudni się całą logistyką i dopełnia wszelkich formalności w imieniu Klienta.


Szukają Państwo sposobu na przetransportowanie ciężkiego ładunku o ponadgabarytowych parametrach? Powodzenie każdego zlecenia odnoszącego się do transportu ciężkiego zależy w kluczowej mierze od wyboru fachowej oraz renomowanej firmy. Właśnie taką firmą jest nasza, a nasze specjalistyczne usługi przewozu towarów ponadgabarytowych bezkonkurencyjne. Dla nas powiedzenie „specjalistyczny” to niemało więcej niż słowa. Na każdym kroku z całych sił staramy się być maksymalnie wyspecjalizowaną firmą do obsługi przesyłek ponadgabarytowych. Dajemy nie jedynie doświadczenie, niemniej jednak i najwyższą jakość usług.


Nasza gotowość do działania przekłada się na szansę podjęcia się odpowiednio jakiegokolwiek przewozu. Co poniektóre projekty transportu ciężkiego są w stanie wymagać paru przyczep i dodatkowych wehikułów do obsługi przyczepy – prawidłowo o tym wiemy oraz odpowiemy na każdą taką i inną potrzebę.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Waga, wielkość, lub inne parametry – to nie ma de facto znaczenia, znaczenie ma to, że z wszystkim tym damy sobie radę! Mamy profesjonalne doświadczenie i wiedzę na temat wyjątkowego transportu przydatnego do zaproponowania najlepszego rozwiązania transportowego dla przesyłek ponadgabarytowych.


Co transportujemy dla naszych Kontrahentów?


Szeroko pojęty transport niskopodwoziowy realizujemy na terenie całego kraju. Trudnimy się transportem:

  • maszyn przemysłowych i budowlanych,
  • elementów stalowych konstrukcji, na przykład hal oraz mostów,
  • tanków, helikopterów i pociągów,
  • domków holenderskich oraz domów modułowych.

Jesteśmy w stanie zaplanować i przeprowadzić każde zlecenie. W zależności od gabarytów ładunku, wybieramy odpowiedni sprzęt i realizujemy tranzyt.

Skontaktuj się z nami:7 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa usługa transportowa


Transport ciężki ponadnormatywny realizowany jest przez nas wspólnie z załadunkiem oraz rozładunkiem rzeczy. Nasi pracownicy zajmują się zagadnieniami logistycznymi, by zaplanować najbezpieczniejszą i najłatwiejszą trasę przewozu. Konieczne jest uwzględnienie wielu różnych zmiennych, a pełny transport ponadgabarytowy ma obowiązek być zaplanowany od A do Z. Nie możemy sobie zezwolić na żadne niedociągnięcia. Zdarza się, że w transport ponadnormatywny zaangażowany jest kilkuosobowy team naszych pracobiorców, jacy zabezpieczają całą trasę.


Jeżeli chcą Państwo posiadać pewność, że zlecony przewóz wielkogabarytowy będzie prosty – nam należałoby uwierzyć, troszczymy się o każdy szkopuł. Zdobycie od Państwa szczegółowych informacji, takich jak te dotyczące ładunku, absorbują tylko moment, a z pewnością pomogą zapewnić profesjonalne zabezpieczenie ładunku, w celu jego kompleksowej ochrony. Ma to nadrzędne znaczenie, gdy w grę wchodzą przesyłki wielkogabarytowe – tak wymagające, ze względu na własne niezwyczajowe wymiary i indywidualne właściwości.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli możemy sobie pozwolić i Państwa zachęcamy do kontaktowania się z nami i zapytania o szczegóły. Warto nas zawiadomić o własnych zaleceniach, lub wyjątkowych prośbach – z pewnością będziemy mieć je na uwadze oraz zrobimy wszystko, aby byli Państwo maksymalnie usatysfakcjonowani z powierzenia właśnie nam zadania transportu ponadgabarytowego. Kolosalne oraz i nieporęczne ładunki dla Państwa byłyby dużym wyzwaniem, jednak nie będą dla naszych doświadczonych kierowców. Wszystko, co tutaj proponujemy oraz to, w jaki sposób pragniemy Państwu ułatwić zadanie jest do tego niesłychanie przystępne cenowo.


Firma specjalizuje się również wszystkimi formalnościami, jak konieczne do uzyskania zgody na transport kolosalnych gabarytów, czy kwestia ubezpieczenia. Powierzając nam własny ładunek, Konsument nie musi się niczym troskać, bo sami specjalizujemy się wszystkimi zagadnieniami. Gorąco rekomendujemy nasze usługi wszystkim zainteresowanym. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU