Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Głubczyce - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Baborów, Branice, Głubczyce, Kietrz.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W szerokiej ofercie należącej do nas firmy znajduje się profesjonalny transport dużych gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszelkich ładunków, których nie można wozić w szablonowy sposób. Oferowane usługi wykonujemy w sposób tworzący całość – zajmujemy się zleceniem od początku do końca, wyręczając Klienta w kwestiach związanych z formalnościami oraz dokumentacją. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy transportujemy?


Przewozem gigantycznych gabarytów zajmujemy się już od wielu lat oraz posiadamy gigantyczne doświadczenie w tej materii. Nasz transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje przemysłowe i budowlane,
  • kontenery,
  • domy holenderskie oraz domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Tak właściwie jesteśmy poradzić sobie z transportem nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który zostanie powierzony w nasze ręce. Wobec tego bez względu na to, w jaki sposób wybitnie błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – należałoby się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, iż postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w najwyższym stopniu dobraną do pragnień, albowiem stworzonym przez nas nadrzędnym celem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Kompleksowość należącej do nas oferty usług przekłada się na fakt, że korzystają z niej chętnie zarówno kontrahenci indywidualni, jak oraz firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a jakiekolwiek zamówienie rozpatrujemy z takim samym szacunkiem oraz zaangażowaniem. Takie nastawienie na domiar tego upraszcza nam bogata wiedza i doświadczenie, jakie posiadamy w tej branży. Nie bez znaczenia jest także wysokiej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego już teraz zachęcamy


Jesteśmy w stanie ukończyć każde powierzone nam zagadnienie. Posiadamy konieczny sprzęt, pojazdy, jak także doświadczonych robotników.


Co wstępuje w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy specjalistyczny transport ciężarowy z załadunkiem oraz rozładunkiem. W czasie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani specjaliści, korzystając z najnowocześniejszych technik planują trasę transportu, uwzględniając rozmiar dróg, ewentualne roboty bądź szkodliwe warunki pogodowe. Transport ciężki realizujemy na obszarze całej Polski oraz jesteśmy w stanie przetransportować ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:10 + 7

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po uzgodnieniu trasy przejazdu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem pomocnych zgód. Przedmiotów wielkogabarytowych nie można transportować bez jej zdobycia. W należącej do nas gestii leży również sprawa ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz ładunek i poprawnie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować różne ładunki o ogromnych gabarytach, obojętnie od rozmiarów oraz tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas bezdyskusyjnym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne niedociągnięcia czy kompromis w tym aspekcie. By to udowodnić z ogromną przyjemnością odpowiadamy na pytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do transportu ładunki o nietypowym charakterze i gabarycie nagminnie są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są absolutnie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i profesjonalni specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, przez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie oraz w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług w istocie duże grono Klientów, wobec tego nie ukrywamy, iż liczymy na to, że będą Państwo chcieli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zamówienie zdania do wykonania – do czego serdecznie zachęcamy.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług. Zapewniamy ich najwyższą jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU