Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Tarnobrzeg - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Tarnobrzeg, Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Stworzona przez nas firma od lat zajmuje się przewozem wielkogabarytowym na terytorium Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zainteresować. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do poznania obrębu naszych usług i do wybrania naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania korporacji absorbującej się przewozem różnorodnego typu ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w dobrym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu wymagających w tej sprawie Klientów. Obojętnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaproponować kompleksowe rozwiązanie do przewozu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam trochę ufności oraz pozwolić, abyśmy się mogli wykazać w powierzonym nam zadaniu! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest profesjonalny transport niskopodwoziowy. Przedstawiane wszechstronne przyczepy szkieletowe do przewozu ładunków ponadgabarytowych są w stanie poradzić sobie z dowolnym, powierzonym nam zadaniem. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, która na sto procent Państwa nie rozczaruje, podobnie jak atrakcyjne cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowlanych oraz specjalistycznych.


W szeregu przypadków Kontrahenci zwracają się do nas z prośbą o transport wielkich i niezmiernie ciężkich maszyn przemysłowych czy też budowniczych. Dysponujemy pojazdami, jakie umożliwiają nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Niezależnie od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się wielkimi zleceniami firmowymi oraz posiadamy kolosalne doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przewieźć różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie oraz biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt i dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.

Skontaktuj się z nami:4 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Najpierw konieczne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Potrzebne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń lub nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już ustalona, wtenczas sami występujemy o niebezużyteczne do dokonania przewozu zgody. Zajmujemy się także kwestią ubezpieczenia, by Konsument nie musiał myśleć o żadnych formalnościach.


Zatrudniając pracobiorców z znaczącym doświadczeniem oraz zdają sobie sprawę z tego, nasza firma dokłada wszystkich starań, żeby zapewnić klientom najlepszą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi powiązane z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na są w stanie mieć Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego transportowanego ładunku – zlecając go nam. To niezmiernie istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować naszym konsumentom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz całościowa, zachęcamy do skorzystania z pełnej gamy usług transportowych. W rezultacie dziś dajemy Państwu dostęp do w gruncie rzeczy kompleksowego rozwiązania, przystosowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z prowadzoną przez nas ofertą i do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych pracobiorców i bardzo dobrych cenach. Z nami wolno dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Uprzejmie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU