Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowy Targ - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Nowy Targ, Szczawnica, Czarny Dunajec, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka, Łapsze Niżne, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Spytkowice, Szaflary.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze wymaga zdobycia odpowiedniej zgody. Nasza firma oferuje fachowy przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami żadnych tajemnic. Firma ma współczesne pojazdy oraz porywającej jakości sprzęt, który jest profesjonalny oraz dobry do wykonywania takich zadań. Troszczymy się o to, żeby załatwić wszelkie formalności w imieniu Klienta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z należącej do nas pomocy.


Nasz zespół to najbardziej pewny wybór w wypadku przewozu ciężkiego sprzętu budowlanego, przemysłowego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostawcą tego typu rozwiązań przewozowych i wyróżniamy się interesującym cennikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transportach towarów i spedycji ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nasi uprzejmi przedstawiciele są w najwyższym stopniu kompetentni w branży. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat przedstawianej propozycji. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek oraz rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok żeby zdobyć fenomenalną obsługę, wyśmienite stawki oraz udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w opisującej nas gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów, jakkolwiek niezmiennie jesteśmy otwarci na nowe zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Kompleksowa usługa transportu wielkogabarytowego


Należy nie zapominać o tym, że przewóz ponadgabarytowy to nie tylko sam transport przedmiotów o kolosalnych gabarytach. W pierwszej kolejności trzeba je załadować, potem zaplanować szczegółowo trasę przewozu. Nasi eksperci korzystają z nowoczesnych technologii, aby zagwarantować jak najszybszy oraz najbezpieczniejszy przejazd przez Polskę. Kiedy znamy już dogłębny przebieg trasy, wówczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód oraz specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Sam transport ciężki jest od czasu do czasu niesłychanie mozolny. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników czuwa nad powodzeniem całej skomplikowanej operacji. Wybierając trasę, trzeba wziąć pod uwagę takie zagadnienia, jak wielkość, wysokość wiaduktów i mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest naturalnie rozładunek w miejscu wskazanym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:4 + 0

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co transportujemy?


Specjalizujemy się w transporcie kolosalnych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo rozmaitych zleceń. Przewoziliśmy w ten sposób szczegóły konstrukcyjne hal oraz mostów, duże konstrukcje budownicze i przemysłowe, kontenery, czołgi i dużo innych. Stale indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i dbamy o jego poprawne wykonanie.


Transport wielkogabarytowy jest znacznie bardziej złożonym zadaniem niż sztampowy przewóz ładunków. Przed zaczęciem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy i wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na sprawdzenie żądanych kwestii. To nasz zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zameldować.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Przypilnujemy tego, ażeby absolutnie nie zostały przekroczone dopuszczalne rozmiary i masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie powierzonego nam transportu. Porządnie znając i rozumiejąc wszystkie przepisy oraz zezwolenia, w sposób kompleksowy zapewniamy ustawowy transport przekazanej w nasze ręce ponadgabarytowej przesyłki, żeby uniknąć opóźnień. Solidność oraz kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W ostateczności zarządzamy ściśle mówiąc szerokim zespołem fachowców, którzy nie jedynie są w tej branży od lat, jednakowoż również cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, aby świadczyć usługi wysokiej klasy.


Serdecznie zapraszamy do poznania należącej do nas szczegółowej oferty oraz skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Ręczymy za sumienność oraz profesjonalizm wszystkich zatrudnionych u nas osób. U nas można także liczyć na konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU