Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Strzyżów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Czudec, Frysztak, Niebylec, Strzyżów, Wiśniowa.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Zajmujemy się całościowymi usługami, w skład jakich wkraczają załadunek, przewóz i rozładunek na miejscu, jak również logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zainteresować. Już teraz serdecznie zapraszamy do poznania aspektu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Znaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeśli pojawiła się potrzeba zatrudnienia firmy specjalizującej się w przewozie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz przewóz niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu potrzebujących w tej kwestii Klientów. Bez względu od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tutaj, żeby zaproponować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wystarczy jedynie okazać nam odrobinę ufności i pozwolić, abyśmy się byli w stanie wykazać w zleconym nam zadaniu! Oferujemy dostawy na terenie całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest świetny transport niskopodwoziowy. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeżeli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy wobec tego do zapoznania się ze szczegółami opisującej nas oferty, jaka na pewno Państwa nie rozczaruje, podobnie jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistycznych.


W szeregu przypadków Klienci zwracają się do nas z prośbą o transport dużych i niezwykle ciężkich maszyn przemysłowych bądź też budowniczych. Posiadamy odpowiednie pojazdy, to właśnie dzięki jakim jesteśmy w stanie przewozić wszelkie duże konstrukcje na terenie kraju. Najczęściej są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować jakiekolwiek zlecenie. Bez względu od gabarytów określonej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod sprecyzowany adres. Na co dzień specjalizujemy się ogromnymi zleceniami firmowymi i posiadamy wielkie doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług wolno przewieźć różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki budynek oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:10 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. W pierwszej kolejności potrzebne jest szczegółowe zaplanowanie trasy przejazdu ładunku. Konieczne jest wzięcie pod uwagi robót drogowych, wszystkich zwężeń lub ewentualnie niekorzystnych warunków pogodowych. W momencie wyznaczenia trasy przejazdu, występujemy sami o niebezużyteczne do transportu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – także sprawą ubezpieczenia ładunku.


Zatrudniając pracowników z dużym doświadczeniem oraz wiedzą, nasza jednostka dokłada wszystkich starań, aby zapewnić klientom bardzo dobrą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszelkie usługi powiązane z transportem ciężkich kontenerów oraz domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej przyjaznych otoczeniu pojazdów. Toteż wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w najwyższym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To nadzwyczaj ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są monitorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technikę, aby zapewnić stworzonym przez nas konsumentom optymalne rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najwyższej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu jesteśmy w stanie zagwarantować rzeczywiście porządne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z należącą do nas propozycją i do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU