Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Grudziądz - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Grudziądz, Gruta, Łasin, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Świecie nad Osą.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o wielkich gabarytach. Naszą jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, wspomagając postaciom prywatnym oraz firmom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z pełną ofertą opisującej nas firmy oraz do skorzystania z naszych kompetentnych usług.


Spedycje o kolosalnej wadze i niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie przewozem ciężkim, żądają dokładnego planowania. Wyłącznie w ten sposób wolno zapewnić pewną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas jednostka zapewnia swoim konsumentom bardzo dobre usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą idealną propozycję oraz mamy duże nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, ważne jest, żeby współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym aprobatami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. To o nas mowa!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet w największym stopniu wymagających Konsumentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i zdają sobie sprawę z tego w głowie. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, dużych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowniczych oraz ponadnormatywny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, bez względu od rodzaju załadunku. Dysponujemy bowiem niezmiernie nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • palownice,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie transportować, ponieważ potrzebne jest pozyskanie dobrej zgody. Nasza idealna jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:2 + 4

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów przeróżnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Konsumenta, a po pewnym czasie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Niesłychanie istotną kwestią jest naturalnie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym trudni się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy też prawdopodobne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany oraz sprawiają, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W należącej do nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w rozmaite funkcje, jakie pomagają podwyższyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Natomiast wydajny oraz doświadczony serwis floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Niemalże wszystko, co wolno przewieźć – my to przewozimy! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one naszą profesjonalną własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że nasza propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych plusów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Potem, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie niebezużyteczne informacje. Troszczymy się o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, też tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest pewnie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU