Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo śląskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo śląskie.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym transportem przedmiotów o wielkich gabarytach. Naszą firmę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zamówienia realizujemy na obszarze całego kraju, pomagając figurom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Kontrahenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zapraszamy do poznania oferty oraz kontaktu z nami w celu umówienia szczegółów usługi.


Aby transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, potrzebne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Tylko w ten sposób można zapewnić pewną dostawę na czas. Już od wielu lat stworzona przez nas firma gwarantuje swoim klientom perfekcyjne usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą idealną ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą pragnęli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Jako że w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich wymaga dbałości o szczegóły, ważne jest, by współdziałać z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Kontrahenci mają bardzo wysokie wyczekiwania i to nam się podoba, bo ubóstwiamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeśli również Państwo zdecydują się stać tego częścią.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz specjalistyczny i pojazdów


Transport zapewniamy bez względu na rodzaj powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bowiem bardzo nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam przewożenie przeróżnego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii firmy zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • pogłębiarki,
  • suwnice i wiele innych maszyn.

Aby móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, w pierwszej kolejności należy zdobyć zgodę. Prowadzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:7 + 4

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie gigantycznych gabarytów różnorodnego rodzaju. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Konsumenta, a następnie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Ogromnie istotną kwestią jest bezsprzecznie zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym zajmuje się nasz dział logistyki. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę różnorodne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub również ewentualne roboty drogowe. Zdarza się, że drobne naprawy drogowe krzyżują nam plany i powodują, że całe zlecenie musi zostać zrealizowane w późniejszym terminie.


W należącej do nas jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które mamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, które pomagają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Tudzież wydajny oraz kompetentny serwis floty pojazdów pomaga zapewnić bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co wolno przewieźć – my to przewozimy! W naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej przewozimy zlecony nam wielkogabarytowy ładunek, jak gdyby należał do nas. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych pozytywów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


W następnej kolejności, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszelkie potrzebne wiadomości. Troszczymy się o to, żeby w imieniu Klienta dopełnić wszelkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU