Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nakło nad Notecią - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kcynia, Mrocza, Nakło nad Notecią, Sadki, Szubin.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się specjalistyczny transport ładunków wielkogabarytowych. Naszą firmę prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zdobyć bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na obszarze całego kraju, wspomagając osobom prywatnym i przedsiębiorstwom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, by nasi Klienci nie musieli niepokoić się żadnymi formalnościami. Uprzejmie zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


Ażeby przewóz przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie i pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat nasza jednostka gwarantuje swoim klientom perfekcyjne usługi w aspekcie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą przejrzystą ofertę i mamy wielkie nadzieje, że będą chcieli z naszych profesjonalnych usług skorzystać.


Skoro w następstwie tego przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich potrzebuje dbałości o detale, istotne jest, żeby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami traktującymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą! Nasi Konsumenci mają bardzo wysokie wymagania oraz to nam się podoba, bowiem uwielbiamy wyzwania.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, kolosalnych i małych i ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będzie nam miło, jeśli także Państwo zdecydują się stać tego częścią.


Transport niskopodwoziowy maszyn budowniczych oraz ponadnormatywny i pojazdów


Przewóz zapewniamy bez względu na typ powierzonego nam ładunku. Dysponujemy bo nadzwyczaj nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje nam przewożenie różnego rodzaju gabarytów. W należącej do nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno osobiście transportować, bowiem potrzebne jest pozyskanie odpowiedniej zgody. Stworzona przez nas firma kompleksowo realizuje własne usługi, dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:10 + 3

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania przewozu wielkogabarytowego


Nasza jednostka specjalizuje się w transporcie obszernych gabarytów przeróżnego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wyznaczonego przez Kontrahenta, a następnie umieszczamy go na naszym pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza idealna jednostka posiada osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod uwagę przeróżne kwestie, na przykład wielkość dróg, wielkość wiaduktów, czy również ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W opisującej nas jednostce gospodarczej ogromna jakość obsługi konsumenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w prowadzonej przez nas flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone i nimi przewożone. Tudzież wydajny i doświadczony portal floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przewieźć – my to transportujemy! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one należącą do nas własnością. Stworzony przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do transportu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, iż mamy pewność, że nasza oferta oraz wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych plusów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udzielanie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszystkie potrzebne informacje. Kontrahent nie musi się niczym martwić, bowiem samodzielnie dbamy o uzupełnienie wszelkich formalności, także powiązanych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bez ryzyka umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU