Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nisko - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Harasiuki, Jarocin, Jeżowe, Krzeszów, Nisko, Rudnik nad Sanem, Ulanów.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat oferujemy przewóz ponadgabarytowy na obszarze całej Polski. Specjalizujemy się całościowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, przewóz oraz rozładunek na miejscu, jak także logistyka przedsięwzięcia i uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tematem przewozu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zaciekawić. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą propozycją i do skorzystania z naszych usług!


Jeżeli są Państwo w trakcie poszukiwania firmy zajmującej się transportem różnego rodzaju ponadgabarytowych ładunków – są Państwo w słusznym położeniu, a my jesteśmy do dyspozycji. Skonstruowany przez nas transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w najwyższym stopniu żądających w tej sprawie Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo ogólnego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaoferować całościowe rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co wypada zrobić to uwierzyć nam oraz powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Proponujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Przewóz niskopodwoziowy wykonany przez naszych zawodowców to absolutny majstersztyk w branży. Nasza flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli gra toczy się o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w takim razie do zaznajomienia się ze szczegółami należącej do nas oferty, jaka na pewno Państwa nie zawiedzie, tak samo jak interesujące cenny, jakimi wyróżniamy się na rynku!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dowiedz się więcej o wyświadczanych przez naszą firmę rozwiązaniach transportowych. Skontaktuj się już dziś.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistycznych.


W szeregu przypadków Konsumenci zwracają się do nas z prośbą o przewóz wielkich i niesłychanie ciężkich maszyn przemysłowych lub budowlanych. Dysponujemy pojazdami, jakie gwarantują nam przewóz wszystkich maszyn na terytorium Polski. W większości wypadków są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów wskazanej maszyny, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się ogromnymi zleceniami firmowymi oraz posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.


Przewóz ciężki kontenerów i domków holenderskich


W ramach naszych usług można przewieźć różnego rodzaju domki letniskowe, w tym domki holenderskie oraz kontenery morskie i biurowe. Skonstruowany przez nas ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nietkniętym stanie.

Skontaktuj się z nami:1 + 2

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują od początku do końca trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszystkich zwężeń bądź też niepomocnych warunków pogodowych. Kiedy tak właściwie trasa jest już ustalona, wówczas sami występujemy o niezbędne do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta specjalizujemy się wszelkimi formalnościami – też kwestią ubezpieczenia ładunku.


Angażując robotników z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą, nasza firma dokłada wszelkich starań, by zagwarantować konsumentom najlepszą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi powiązane z transportem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po dużej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy obecnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Nie tylko zyskuje się pewny transport, lecz też pośrednio pomaga się zmniejszyć ślad węglowy przewożonego ładunku. To nadzwyczaj istotne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszystkie operacje są nadzorowane przez sieciowy system transportowy. W tym celu staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zapewnić naszym kontrahentom perfekcyjne rozwiązania, zezwalające na świadczenie usług wysokiej możliwej jakości. Jako firma nowoczesna oraz kompleksowa, zachęcamy do skorzystania z kompletnej gamy usług transportowych. Dzięki termu możemy zagwarantować w rzeczywistości rzetelne rozwiązanie Państwa potrzeb.


Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z opisującą nas ofertą oraz do skorzystania z usług firmy. Zapewniamy profesjonalizm oraz zawsze konkurencyjne ceny. Z nami można dostarczyć jakikolwiek wielkogabarytowy przedmiot w dowolne miejsce w Polsce. Gorąco zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU