Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy województwo podlaskie - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów województwo podlaskie.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!Zajmujemy się specjalistycznym transportem przedmiotów o obszernych gabarytach. Naszą jednostkę prowadzimy już od lat, to naturalnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia zarówno dla firm, jak również osób prywatnych, które zaciekawione są przewozem wielkich gabarytów na obszarze Polski. Przewóz ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, aby nasi Klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy ciepło do zaznajomienia się z pełną propozycją należącej do nas firmy oraz do skorzystania z naszych doświadczonych usług.


By transport przesyłek ciężkich oraz wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, konieczne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. To jedyny sposób na zapewnienie terminowej i bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma gwarantuje swoim klientom bardzo dobre usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą propozycję i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym przewóz ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, istotne jest, żeby współpracować z firmą transportową przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi przewozu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Nasi Klienci mają nadzwyczaj wysokie oczekiwania i to nam się podoba, bo kochamy wyzwania. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, znaczących i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy maszyn budowniczych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zamówienia, niezależnie od typu załadunku. Dysponujemy bo niezmiernie nowoczesnym oprzyrządowaniem, jaki gwarantuje nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • elementy pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz wiele innych konstrukcji.

By móc przewozić takie wielkogabarytowe przedmioty, najpierw należy zdobyć zgodę. Nasza jednostka kompleksowo realizuje własne usługi, to naturalnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym martwić.

Skontaktuj się z nami:10 + 8

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w przewozie gigantycznych gabarytów rozmaitego typu. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Interesanta, a następnie umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nadzwyczaj ważną kwestią jest oczywiście zaplanowanie całej trasy przejazdu, czym specjalizuje się skonstruowany przez nas dział logistyki. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład wielkość dróg, wysokość wiaduktów, czy również prawdopodobne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W prowadzonej przez nas firmie ogromna jakość obsługi klienta zawsze idzie w parze z zapewnieniem najwyższej jakości transportu ładunku wielkogabarytowego. Każdy z dostępnych w naszej idealnej flocie pojazdów, to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich ładunków, jakie będą nam zlecone oraz nimi przewożone. Natomiast wydajny i doświadczony serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zapewnić bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy i innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, jeżeli gra toczy się o wydajny oraz banalnych przewóz umownych ładunków! Przykładamy się do transportu zleconych nam ładunków, adekwatnie tak samo, jak gdyby były one naszą najlepszą własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy kapitalne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To powoduje, że mamy pewność, że stworzona przez nas propozycja i wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Z chęcią również dzielimy się swoją wiedzą na temat usług, jakie oferujemy. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Później, firma występuje o zgodę na transport ciężki, wskazując wszelkie wymagane informacje. Kontrahent nie musi się niczym troskać, bo samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, również połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU