Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Brodnica - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Brodnica, Bobrowo, Brzozie, Górzno, Bartniczka, Jabłonowo Pomorskie, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o znacznych gabarytach. Naszą firmę prowadzimy już od lat, to właśnie dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia również dla firm, jak również osób prywatnych, jakie zainteresowane są transportem kolosalnych gabarytów na terenie Polski. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób kompleksowy, aby nasi Konsumenci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całkowitą ofertą naszej firmy i do skorzystania z naszych fachowych usług.


Przesyłki o ogromnej wadze oraz niekonwencjonalnym gabarycie, zwane potocznie transportem ciężkim, żądają starannego planowania. To bezprzykładny sposób na zapewnienie terminowej oraz bezproblemowej dostawy. Już od wielu lat stworzona przez nas firma zapewnia swoim klientom bardzo dobre usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się wobec tego, że trafili Państwo na naszą profesjonalną propozycję i mamy gigantyczne nadzieje, że będą chcieli z naszych usług skorzystać.


Jako że w takim razie transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o szczegóły, istotne jest, aby współdziałać z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym pozwoleniami, bezpieczeństwem oraz wyposażeniem. My jesteśmy taką firmą!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet w najwyższym stopniu wymagających Kontrahentów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach oraz zdają sobie sprawę z tego w głowie. Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, ogromnych oraz małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, niezależnie od typu załadunku. Dysponujemy albowiem nadzwyczaj nowoczesnym ekwipunkiem, który gwarantuje nam przewożenie różnego typu gabarytów. W naszej profesjonalnej historii firmy zdarzało nam się transportować już:

  • czołgi,
  • helikoptery,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice oraz dużo innych konstrukcji.

Takich ruchomości nie można samodzielnie przewozić, albowiem nieodzowne jest pozyskanie należytej zgody. Stworzona przez nas jednostka kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Konsument sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:0 + 6

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Planowanie transportu specjalistycznego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie ogromnych gabarytów różnego rodzaju. Przedmiot transportu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Konsumenta, a w następnej kolejności umieszczamy go na stworzonym przez nas pojeździe. Po odpowiednim zabezpieczeniu, jest już gotowy do wyjazdu. Nasza firma ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej ustalaniu, bierzemy pod szczególną uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wysokość wiaduktów, lub również ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W należącej do nas firmie ogromna jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w przeróżne funkcje, które pomagają zwiększyć bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam zleconych. Natomiast wydajny i profesjonalny serwis internetowy floty pojazdów pomaga zagwarantować bezawaryjność całego oprzyrządowania, bezpieczeństwo transportowanego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nie ma dla nas rzeczy niedopuszczalnych, jeżeli chodzi o wydajny i bezproblemowych transport opcjonalnych ładunków! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, właściwie tak samo, jak gdyby były one naszą klarowną własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy znakomite rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że stworzona przez nas oferta i wszystkie zawarte w niej usługi, spełnia wymagania każdego Klienta, jaki do nas trafi. Do naszych pozytywów należy także bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego i chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama radość!


Następnie, jednostka występuje o zgodę na transport ciężki, pokazując wszelkie potrzebne informacje. Klient nie musi się niczym niepokoić, ponieważ samodzielnie dbamy o dopełnienie wszelkich formalności, również połączonych z ubezpieczeniem. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU