Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Lwówek Śląski - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk, Wleń.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka świadczy odpowiednie usługi transportowe ciężkich gabarytów. Proponujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, których nie wolno przewozić w standardowy sposób. W ramach naszych całościowych usług, całe zamówienie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Klienta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi usługami.


Co transportujemy?


Przewozem kolosalnych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz posiadamy duże doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  •  ciężkie maszyny przemysłowe oraz budowlane,
  •  kontenery,
  •  domy holenderskie i domki letniskowe,
  •  helikoptery,
  • czołgi,
  • pociągi oraz wiele innych.

Prezentowana lista jednakże nie jest w żaden sposób kompletna! Tak w istocie jesteśmy poradzić sobie z przewozu nieomalże dowolnego ponadnormatywnego ładunku, który pozostanie powierzony w nasze ręce.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Wobec tego bez względu na to, jak niezwykle błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować. Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź i możliwie w najwyższym stopniu zaadaptowaną do pragnień, ponieważ stworzonym przez nas nadrzędnym zamiarem jest 100% satysfakcja każdego konsumenta.


Kompleksowość naszej oferty usług przekłada się na fakt, iż korzystają z niej z zapałem zarówno konsumenci indywidualni, jak i firmowi. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odzewu, a jakiekolwiek zlecenie traktujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem zezwala na na to obszerna wiedza i kolosalne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką zarządzamy. Należałoby się przekonać o tak wysokim poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Jesteśmy w stanie ukończyć jakiekolwiek powierzone nam zagadnienie. Mamy wymagany sprzęt, pojazdy, jak również fachowych pracobiorców.

Skontaktuj się z nami:2 + 4

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co wkracza w skład naszych profesjonalnych usług?


Proponujemy specjalistyczny transport ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W czasie, kiedy Konsument powierza nam swój ładunek, cała reszta zostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technologii planują trasę przewozu, uwzględniając rozmiar dróg, prawdopodobne roboty lub ewentualnie szkodliwe warunki pogodowe. Swoje usługi proponujemy na terenie całego kraju i bez kłopotu przewozimy ładunki z określonego miejsca do miejsca docelowego.


Kiedy trasa tranzytu jest już ustalona, wtedy specjalizujemy się pozyskaniem wszelkich niezbędnych zgód. Wielkich gabarytów nie wolno bo transportować bez ich uzyskania. W naszej gestii leży również kwestia ubezpieczenia powierzonego ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht i stosownie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przetransportować rozmaite ładunki o znacznych gabarytach, bez względu od rozmiarów oraz tonażu.


Jeśli gra toczy się o wartości naszej firmy, nie ma większej aniżeli zagwarantowanie bezpieczeństwa dla powierzonego nam ładunku. Nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek defekty czy kompromis w tym aspekcie. Będzie nam niesłychanie miło, jeśli dadzą nam Państwo okazję to pokazać, zaczynając o udzielenia kompleksowych odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie raz za razem są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednak Państwo martwić o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani i kompetentni specjaliści zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – przypilnujemy, by trafiły we wskazane miejsce w nietkniętym stanie i w ustalonym czasie. Przekonało się o tej jakości usług naprawdę istotne grono Klientów, zatem nie ukrywamy, że liczymy na to, że będą Państwo pragnęli dołączyć do tego szacownego grona. Nie pozostaje nam nic innego, jak wezwać do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie poprzez zlecenie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania opisującej nas oferty oraz do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Gwarantujemy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU