Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Nowy Tomyśl - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Kuślin, Lwówek, Miedzichowo, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma prowadzi usługi transportu wielkogabarytowego. W ramach wyświadczanych przez naszą firmę usług realizujemy szczególny przewóz ciężarowy, z spedycją oraz rozładunkiem towaru. Nasza idealna działalność prowadzona jest już od długiego okresu czasu, co powoduje, że transport niskopodwoziowy jest dla nas tematem kultowym w stu procentach. Swoje usługi oferujemy na terytorium Polski. Chcąc ograniczyć rolę Klienta do minimum, kompleksowo realizujemy każde zlecenie. Sami dokonujemy formalności połączonych z zdobyciem niezbędnych zgód. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.


Stworzony przez nas zespół specjalizuje się w przewozie ponadgabarytowych, wszelkiego rodzaju ładunków, które nie mieszczą się na standardowej platformie. Nadwaga, przepustowość, wysokość, nadmiar długości – nie obchodzi nas to! Nie ma ładunku, którego byśmy się nie podjęli, albowiem w gruncie rzeczy ubóstwiamy wyzwania. Można na nas liczyć w całym kraju. Uwierz naszym fachowym kierowcom, jacy zrobią wszystko, by bezpiecznie oraz profesjonalnie dostarczyć drogocenny ładunek w nietkniętym stanie i na wskazany w ustaleniach czas.


Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas tak samo ważna jak same usługi transportowe. Koszty ubezpieczenia, pozwoleń oraz opłat drogowych obliczamy na proponowanej trasie, zawsze mając na uwadze oszczędności. Zajmujemy się również wszystkimi pozwoleniami, upewniając się, że wszelkie niezbędne do transportu dokumenty są legalne i przetwarzane w słusznym czasie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Oprócz tego nasz zespół pomocy utrzymuje bliski kontakt z Państwem przez cały czas podróży, wobec tego w żadnym czasie nie będą Państwo musieli się niepokoić o powierzone nam mienie.


Transport ponadgabarytowy dużych konstrukcji budowniczych oraz przemysłowych


Wybitnie często zajmujemy się transportem maszyn wielkogabarytowych, które są ciężkie. Przewozimy żurawie, dźwigi, ładowarki, koparki, jak też palownice, lub ciągniki. Poza maszynami, transportujemy też detale pociągów, śmigłowce oraz tanki. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, jak także firmy.


Transport ciężki konstrukcji stalowych i budynków


W ramach naszych usług realizujemy również transport stalowych detalów konstrukcyjnych, na przykład mostów i budynków, takich jak kontenery biurowe, czy domki holenderskie. W zależności od gabarytów ładunku, jesteśmy w stanie zorganizować właściwy pojazd oraz sprzęt. Bez kłopotu docieramy nawet w ciężko osiągalne miejsca.

Skontaktuj się z nami:5 + 8

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Kompleksowa realizacja usługi przewozu


Realizujemy transport ładunku wielkogabarytowego w sposób kompleksowy. Zabieramy go od Klienta, a w następnej kolejności przystępujemy do kwestii logistycznych. Potrzebne jest dobre zaplanowanie trasy przewozu, a potem pozyskanie niezbędnych zgód. Na miejscu rozładowujemy ładunek i pozostawiamy w bezpieczny sposób. Dopełniamy wszystkich starań, aby Klient miał do dopełnienia minimum formalności.


Warto zwrócić się do naszych ekspertów w transporcie ładunków wielkogabarytowych, żeby posiadać pewność, że wszystko pójdzie jak należy. Potrafimy urządzić przesyłkę ładunków ponadgabarytowych w każdym szczególe oraz w w zasadzie atrakcyjnej cenie. Posiadamy szeroką flotę, a korzystając z tego nie mamy żadnego kłopotu z dopasowaniem odpoowiedniego pojazdu do bieżącego zlecenia. Organizujemy całą trasę z wyprzedzeniem, obliczamy wydatki oraz realizujemy dostawę – całość w jednej prostej odpowiedzi na Państwa zgłoszenie. Aby zdobyć przejrzyste ceny i świetną obsługę klienta w temacie transportu ponadgabarytowych sprzętów, nie ma lepszego rozwiązania aniżeli zameldować się oczywiście do opisującej nas jednostki gospodarczej.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Jeśli interesują Państwa usługi z zakresu przemysłu transportowego – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do zapoznania się ze detalami naszej oferty. Aspekt naszych usług jest newralgicznym detalem w transporcie ciężkiego wyposażenia budowlanego w tej branży na rynku krajowym. Zajmiemy się nie wyłącznie samym przewozem, ale zapewniamy również w porządnej cenie sam załadunek oraz rozładunek. Jeśli chodzi o transport wielkogabarytowy jesteśmy nie do zastąpienia!


Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług transportowych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najlepszym oprzyrządowaniom, jesteśmy w stanie zagwarantować fachowy przewóz rzeczy wielkogabarytowych na terenie całej Polski. Nasi wykwalifikowani pracownicy z radością odpowiedzą na Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU