Transport ponadgabarytowy ☎ 698 477 444 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Pszczyna - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Pszczyna.


ZADZWOŃ TERAZ
698 477 444

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza jednostka świadczy właściwe usługi transportowe ciężkich gabarytów. Oferujemy transport ponadgabarytowy wszystkich ładunków, jakich nie można transportować w sztampowy sposób. W ramach naszych kompleksowych usług, całe zlecenie prowadzimy od początku do samego zakończenia, wyręczając Kontrahenta we wszelkich formalnościach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.


Jakie rzeczy przewozimy?


Przewozem znacznych gabarytów absorbujemy się już od wielu lat oraz mamy ogromne doświadczenie w tej materii. Oferowany transport ponadnormatywny obejmuje:

  • konstrukcje stalowe, na przykład elementy mostów,
  • ciężkie duże konstrukcje specjalistyczne i budownicze,
  • kontenery,
  • domki holenderskie i domki letniskowe,
  • śmigłowce, czołgi, pociągi oraz dużo innych

Powyższa lista niemniej jednak nie jest w żaden sposób kompletna! Właściwie możemy przetransportować nieomalże wszystko, a na każde zamówienie odpowiadamy indywidualnie dobraną ofertą. Zatem bez względu na to, w jaki sposób nadzwyczaj błyskotliwą rzecz mają Państwo do przewiezienia – warto się z nami skontaktować.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Dajemy słowo, że postaramy się o możliwie jak najszybszą odpowiedź oraz możliwie w najwyższym stopniu dobraną do wymogów, bo naszym kluczowym celem jest 100% satysfakcja każdego klienta.


Kompleksowy wymiar naszych usług umieją docenić różni Konsumenci – realizujemy bo zarówno zlecenia prywatne, jak i te o charakterze biznesowym. Żadnego z Państwa nie zostawimy bez odpowiedzi, a każde zamówienie rozpatrujemy z takim samym respektem oraz zaangażowaniem. Możemy to wszystko obiecać, bowiem zezwala na na to obszerna wiedza i obszerne doświadczenie w tym temacie. Nie bez znaczenia jest również najwyższej jakości flota, jaką dysponujemy. Należałoby się przekonać o tak ogromnym poziomie usług osobiście, do czego serdecznie zachęcamy


Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zagadnienie. Posiadamy nieodzowny sprzęt, pojazdy, jak także profesjonalnych pracobiorców.


Co wkracza w skład naszych usług?


Oferujemy szczególny przewóz ciężarowy z załadunkiem i rozładunkiem. W momencie, kiedy tak właściwie Konsument powierza nam własny ładunek, cała reszta pozostaje już w naszej gestii. Nasi wykwalifikowani pracownicy, korzystając z najnowocześniejszych technik organizują trasę transportu, uwzględniając szerokość dróg, prawdopodobne roboty czy też niesprzyjające warunki pogodowe. Przewóz ciężki realizujemy na obszarze całej Polski i jesteśmy w stanie przewieźć ładunek o ciężkich gabarytach z jednego punktu do innego.

Skontaktuj się z nami:9 + 10

Dane kontaktowe:


   698 477 444
  marciniak2@op.pl
  www.transport-ponadgabarytowy.pl

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Po ustaleniu trasy przejazdu, nasi pracobiorcy zajmują się uzyskaniem pomocnych zgód. Wielkich gabarytów nie wolno bo przewozić bez ich zdobycia. Zajmujemy się również sprawą ubezpieczenia ładunku. W miejscu docelowym rozładowujemy nasz fracht oraz przyzwoicie go zabezpieczamy. Jesteśmy w stanie przewieźć rozmaite ładunki o znacznych gabarytach, obojętnie od rozmiarów i tonażu.


Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas bezsprzecznym priorytetem. Nie pozwalamy sobie na dowolne defekty lub ustępstwo w tym aspekcie. By to udowodnić z gigantyczną przyjemnością odpowiadamy na zapytania naszych Kontrahentów dotyczące bezpieczeństwa. Mamy przytomność, że powierzone nam do przewozu ładunki o niekonwencjonalnym charakterze i gabarycie nierzadko są przedmiotami o niezwykłej wartości. Nie muszą się jednakże Państwo troskać o nie! Jeśli są w naszych rękach – są całkowicie bezpieczne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy zadbają o ich stan na dowolnym etapie transportu. Od załadunku, poprzez pełną trasę, aż po rozładunek – dopilnujemy, żeby trafiły we wskazane miejsce w nienaruszonym stanie i w ustalonym czasie. Przez te wszystkie lata zaskarbiliśmy sobie sympatię oraz zaufanie wielu Klientów i będzie nam nadzwyczaj miło, jeżeli i Państwo będą pragnęli przekonać się, że składane tutaj obietnice nie są wyłącznie słowami. Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić do przekonania się o stworzonym przez nas profesjonalizmie przez zamówienie zdania do wykonania – do czego ciepło zachęcamy.


Gorąco zachęcamy do poznania prowadzonej przez nas oferty i do skorzystania z przewozu wielkogabarytowego. Zapewniamy ich wysoką jakość oraz zawsze konkurencyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU