Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Poznań - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od wielu lat proponujemy transport ponadgabarytowy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się kompleksowymi usługami, w skład których wchodzą załadunek, usługi transportowe i rozładunek na miejscu, jak też logistyka przedsięwzięcia oraz uzyskanie niezbędnych zgód. Jeżeli jesteście Państwo zaintrygowani zagadnieniem transportu ciężarowego ponadnormatywnego, stworzona przez nas oferta powinna Państwa zainteresować. Już teraz uprzejmie zapraszamy do poznania obrębu naszych usług oraz do wybrania naszych usług!


Odnaleźli się Państwo we właściwym miejscu, jeżeli pojawiła się potrzeba zaangażowania firmy specjalizującej się w transporcie wszystkich ładunków ponadgabarytowych. Nasz transport niskopodwoziowy odpowie na potrzeby – nawet w największym stopniu potrzebujących w tej sprawie Klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo całkowitego transportu lekkiego, czy ciężkiego, jesteśmy tu, żeby zaproponować wszechstronne rozwiązanie do transportu o tym charakterze. Wszystko, co należy zrobić to zaufać nam i powierzyć nam kompletne zlecenie, a my zajmiemy się kompleksowo całą resztą! Oferujemy dostawy na obszarze całego kraju!


Nie mamy sobie równych w niszy, którą jest doświadczony transport niskopodwoziowy. Stworzona przez nas flota pełna wielozadaniowych przyczep, poradzi sobie na medal, jeśli chodzi o bezpieczny transport ponadgabarytowych ładunków. Z tego miejsca zachęcamy w następstwie tego do zapoznania się ze detalami należącej do nas oferty, jaka na milion procent Państwa nie zawiedzie, tak samo jak interesujące cenny, którymi wyróżniamy się na rynku! Dowiedz się o naszych rozwiązaniach przewozowych. Skontaktuj się już dzisiaj.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Transport niskopodwoziowy dużych konstrukcji przemysłowych oraz specjalistycznych.


Nasi Konsumenci niezwykle w szeregu przypadków wypatrują możliwości przewozu maszyn przemysłowych oraz budowniczych, które są ciężki i mają ogromne rozmiary. Posiadamy należyte pojazdy, to właśnie dzięki którym jesteśmy w stanie przewozić wszelkie maszyny na terenie kraju. Przeważnie są to:

  • konstrukcje stalowe,
  • woziła technologiczne,
  • betonowe belki mostowe,
  • czołgi,
  • dźwigi,
  • wszelkie ciężkie urządzenia i konstrukcje.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Bez względu od gabarytów wyznaczonej duże konstrukcje, dostarczymy ją bezpiecznie pod wskazany adres. Na co dzień zajmujemy się dużymi zleceniami firmowymi i posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie.

Skontaktuj się z nami:6 + 7

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Przewóz ciężki kontenerów oraz domków holenderskich


W ramach naszych usług można przetransportować rozmaitego typu domki letniskowe, w tym domki holenderskie i kontenery morskie i biurowe. Nasz ciężki sprzęt bez trudu załaduje taki obiekt oraz dostarczymy go na miejsce w nienaruszonym stanie.


Każde zlecenie obsługujemy kompleksowo. Na początek, planują dokładnie trasę przejazdu, dbając o najmniejsze szczegóły. Nieodzowne jest wzięcie pod wzmianek robót drogowych, wszelkich zwężeń lub też nieprzydatnych warunków pogodowych. Kiedy trasa jest już uzgodniona, wtedy sami występujemy o wymagane do dokonania przewozu zgody. W imieniu Klienta zajmujemy się wszystkimi formalnościami – też kwestią ubezpieczenia ładunku.


Zatrudniając pracowników z gigantycznym doświadczeniem i wiedzą, nasza jednostka dokłada wszelkich starań, żeby zagwarantować klientom najlepszą obsługę w najlepszej cenie, obejmującą wszystkie usługi połączone z transportem ciężkich kontenerów i domków holenderskich. Po znacznej rozbudowie floty pojazdów, wykorzystujemy aktualnie jedne z najbardziej bezpiecznych otoczeniu pojazdów. Wobec tego wybierając na mogą posiadać Państwo, że jest to decyzja jak w największym stopniu słuszna. Zyskuje się więc liczne korzyści: od przede wszystkim bezpiecznego transportu, po zmniejszenie śladu węglowego przewożonego ładunku – zlecając go nam. To niesłychanie ważne!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Wszelkie operacje są kontrolowane przez sieciowy system komunikacyjny. W tym celu z całych sił staramy się wykorzystać wiodącą na rynku technologię, aby zagwarantować naszym kontrahentom bardzo dobre rozwiązania, pozwalające na świadczenie usług najlepszej możliwej jakości. Jako firma współczesna i całościowa, zachęcamy do skorzystania z całkowitej gamy usług transportowych. W efekcie dzisiaj dajemy Państwu dostęp do naprawdę kompleksowego rozwiązania, dopasowanego do wymagań.


Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z opisującą nas propozycją oraz do skorzystania z usług przedsiębiorstwa. Gwarantujemy o profesjonalizmie naszych robotników oraz bardzo dobrych cenach. Z nami można dostarczyć każdy wielkogabarytowy przedmiot w umowne miejsce w Polsce. Serdecznie zapraszamy!

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU