Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Opatów - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Opatów, Ożarów, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


W sposób wykwalifikowany zajmujemy się od wielu lat przewozem niskopodwoziowym przeróżnych ładunków ponadgabarytowych – włącznie z załadunkiem oraz rozładunkiem. Przewóz specjalistyczny odbywa się zawsze przy użyciu współczesnych maszyn i pojazdów. Nasi pracownicy sumiennie realizują wszelkie zlecenia oraz posiadają niezbędne e kwalifikacje, jak również wiedzę i doświadczenie. Przeprowadzamy transport niskopodwoziowy kompleksowo – odbieramy ładunek od Klienta oraz bierzemy za niego odpowiedzialność do momentu rozładunku pod wyznaczonym adresem. Nasza propozycja dotyczy terytorium całej Polski. Zachęcamy ciepło do zapoznania się z opisującą nas ofertą. Zapraszamy do skorzystania z oferty prowadzonej przez nas firmy.


Nasza różnorodność najnowocześniejszych sprzętów sprawia, że jesteśmy najlepszym wyborem dla wymogów transportowych o charakterze wielkogabarytowym. Korzystamy z pojazdów oraz przyczep najlepszych na rynku, aby bronić zlecony w nasze ręce, cenny sprzęt. Podchodzimy do każdego zlecenia z tak samo dużym zaangażowaniem – bez znaczenia, czy mowa o transporcie pojedynczej maszyny, czy przeniesieniu całego zakładu.


Znamy lokalne i lokalne przepisy, w następstwie tego mogą mieć Państwa pełne przekonanie, że zadbamy o wszystkie niezbędne zezwolenia, ubezpieczenie oraz eskorty potrzebne do efektywnego transportu wielkogabarytowego. Posiadamy sprzęt do przenoszenia do gigantycznych ciężarów oraz strategiczne partnerstwa, jakie pomagają nam w transporcie na pokaźniejsze odległości.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Jesteśmy zwyczajnie niezawodni w tym, co robimy i mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo szansę, byśmy mogli się wykazać. Z chęcią też odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące opisującej nas oferty, zatem zachęcamy do ich zadawania! Z całą pewnością nie będą Państwo czekać długo na odpowiedź z opisującej nas strony.


Transport specjalistyczny wszystkich ładunków


Nasza firma proponuje przewóz rozmaitego rodzaju przedmiotów wielkogabarytowych. Mamy doświadczenie w przewożeniu:

  • elementów stalowych, np. służących do konstrukcji mostów oraz hal,
  • kontenerów biurowych oraz nadmorskich,
  • domków letniskowych, w tym chat holenderskich,
  • maszyn budowlanych oraz dla przemysłu.
  • pociągów, śmigłowców i suwnic.

Jesteśmy w stanie pewnie przetransportować wszelkie przedmioty wielkogabarytowe zlecone nam przez Klienta. Dokładamy wszystkich starań, aby zlecenie zrealizować w możliwie najkrótszym czasie.

Skontaktuj się z nami:7 + 6

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Organizowanie transportu wielkogabarytowego


Z całych sił staramy się zmniejszyć ilość formalności, których ma obowiązek dopełnić nasz Kontrahent. Sami zajmujemy się pełną logistyką i organizujemy trasę od początku do zakończenia, uwzględniając przy tym warunki pogodowe, roboty drogowe i inne kwestie, jak szerokość oraz wysokość przejazdu. Stworzona przez nas firma występuje też o wszystkie niebezużyteczne zezwolenia, żeby transport ponadnormatywny był w stanie dojść do skutku.


Naszą propozycję kierujemy do wszystkich osób, które mają w planach transport ciężkiego, wielkogabarytowego wyposażenia – jednakowoż nie mają do tego celu wyśmienitego pojazdu. Nie ma w całym państwie drugiego takiego eksperta, jaki specjalizuje się w ciężkich przewozach, jak naturalnie nasza wykwalifikowana ekipa! Możemy nie tylko wspomóc odszukać perfekcyjny transporter do wysyłki wyposażenia czy innego ciężkiego, ponadgabarytowego, niemniej jednak bezsprzecznie wykonać całe zlecenie: idealnie, fachowo, kompleksowo. Warto przekonać się o tym samodzielnie!

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Można na nas liczyć nie tylko, jeżeli chodzi o realizację samego przewozu – dzielimy się również swoją zdają sobie sprawę z tego, również jeżeli gra toczy się o przygotowanie ładunku do transportu. Co znacznie więcej, wszystko to jest w niesłychanie atrakcyjnej cenie, co oprócz tego wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie pozostaje nam nic innego, w jaki sposób zachęcić do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty, a w razie dowolnych dodatkowych pytań, połączonych z naszą klarowną propozycją – również jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli chodzi o transport w gruncie rzeczy ciężkich ładunków – najprzyzwoiciej zrobić to z nami oraz nie martwić się o nic!


Serdecznie zachęcamy do poznania naszej całej oferty przewozu ładunków ponadgabarytowych. Jesteśmy w pełni kompetentni, a nasze usługi świadczymy zawsze na najwyższym poziomie. Gwarantujemy także konkurencyjność naszych cen. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z usług przedsiębiorstwa.

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU