Transport ponadgabarytowy ☎ 794 080 695 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Choszczno - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bierzwnik, Choszczno, Drawno, Krzęcin, Pełczyce, Recz.


ZADZWOŃ TERAZ
794 080 695

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Trudnimy się specjalistycznym przewozem przedmiotów o obszernych gabarytach. Opisującą nas jednostkę gospodarczą prowadzimy już od lat, dzięki czemu udało nam się zyskać bogate doświadczenie. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju, pomagając figurom prywatnym oraz firmom. Transport ponadnormatywny planujemy w sposób całościowy, by nasi Klienci nie musieli troskać się żadnymi formalnościami. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty i kontaktu z nami w celu umówienia detalów usługi.


By transport przesyłek ciężkich i wieklkogabarytowych przebiegł bezpiecznie oraz pomyślnie, nieodzowne jest staranne przygotowanie się do tego zadania. Wyłącznie w ten sposób wolno zagwarantować bezpieczną dostawę na czas. Już od wielu lat nasza firma gwarantuje swoim konsumentom optymalne usługi w zakresie transportu ciężkiego – cieszymy się zatem, że trafili Państwo na naszą najlepszą propozycję oraz mamy duże nadzieje, że będą pragnęli z naszych usług skorzystać.


Jako że w związku z tym transport ładunków ponadgabarytowych i ciężkich potrzebuje dbałości o detale, ważne jest, aby współpracować z firmą komunikacyjną przyzwyczajoną do pracy z wymaganiami dotyczącymi transportu ciężkiego, w tym permisjami, bezpieczeństwem i wyposażeniem. To o nas mowa! Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów z uśmiechem na twarzy, umiejętnościami w rękach i wiedzą w głowie.

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Inspiruje nas do osiągania swoich celów, motywuje nas do pokonywania wyzwań, sporych i małych oraz ostatecznie – prowadzi nas do sukcesu. Będziemy czuć się zaszczyceni, jeżeli dołączą Państwo do grona naszych Klientów, którzy również ten sukces współtworzą.


Przewóz niskopodwoziowy dużych konstrukcji budowlanych i specjalistyczny i pojazdów


Realizujemy nasze zlecenia, bez względu od rodzaju załadunku. Dysponujemy bo nadzwyczaj nowoczesnym ekwipunkiem, jaki gwarantuje nam przewożenie przeróżnego typu gabarytów. W prowadzonej przez nas historii przedsiębiorstwa zdarzało nam się przewozić już:

  • czołgi,
  • śmigłowce,
  • składniki pociągów,
  • dźwigi,
  • żurawie,
  • koparki,
  • suwnice i dużo innych maszyn.

Takich ruchomości nie wolno samodzielnie przewozić, bo konieczne jest pozyskanie należytej zgody. Nasza idealna firma kompleksowo realizuje swoje usługi, to właśnie dzięki czemu Klient sam nie musi się już niczym niepokoić.

Skontaktuj się z nami:6 + 10

Dane kontaktowe:

FABRYKA TRANSPORTU S.C.
ul. Osiedle Gruszkowe 3/7
62-035 Błażejewo

   794 080 695
  kontakt@fabrykatransportu.pl
  www.fabrykatransportu.pl

NIP: 7773354844
REGON: 384652794

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Etap planowania transportu wielkogabarytowego


Nasza firma specjalizuje się w transporcie ogromnych gabarytów przeróżnego typu. Przedmiot przewozu jest przez nas odbierany z miejsca wskazanego przez Konsumenta, a potem umieszczamy go na naszym pojeździe. Po dobrym zabezpieczeniu, jest już gotowy do drogi. Nasza idealna firma ma osobny dział logistyczny, którego zadaniem jest zaplanowanie pełnej trasy przewozu. Przy jej wyznaczaniu, bierzemy pod uwagę różne kwestie, na przykład szerokość dróg, wielkość wiaduktów, lub także ewentualne roboty drogowe. Nawet niewielki remont jest w stanie całkiem pokrzyżować nasze plany oraz opóźnić całe zlecenie.


W naszej klarownej jednostce gospodarczej wysoka jakość obsługi kontrahenta zawsze idzie w parze z zapewnieniem wysokiej jakości przewozu ładunku wielkogabarytowego. Samochody, które posiadamy, wyposażone są w różnorodne funkcje, jakie pozwalają podnieść bezpieczeństwo transportu ciężkich ładunków, nam powierzonych. Tudzież wydajny i obeznany serwis internetowy floty pojazdów wspomaga zagwarantować bezawaryjność całego sprzętu, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Praktycznie wszystko, co można przewieźć – my to transportujemy! Przykładamy się do transportu powierzonych nam ładunków, odpowiednio tak samo, jak gdyby były one należącą do nas własnością. Skonstruowany przez nas oddany personel wyznaczy świetne rozwiązanie do przewozu w indywidualnym zleceniu. To sprawia, iż mamy pewność, że nasza propozycja oraz wszelkie zawarte w niej usługi, spełnia oczekiwania każdego Klienta, który do nas trafi. Do naszych plusów należy również bogata wiedza na temat transportu wielkogabarytowego oraz chęć dzielenia się nią z innymi. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zadawania pytań. Udostępnianie odpowiedzi na nie to dla nas sama przyjemność!


Następnie, firma występuje o zgodę na przewóz ciężki, pokazując wszystkie niebezużyteczne informacje. Dbamy o to, aby w imieniu Klienta dopełnić wszystkich formalności, również tych uwzględniających ubezpieczenie. W miejscu docelowym, ładunek jest bezpiecznie umieszczany we wskazanej pozycji.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU