Transport ponadgabarytowy ☎ 887 390 409 ➤ Szybka wycena usługi! Specjalistyczny ciężki transport ponadgabarytowy Bochnia - Przewóz wielkogabarytowy i ponadnormatywnych ładunków specjalnych.

Niskopodwoziowy, krajowy, ponadnormatywny transport samochodowy wszelkich ponadgabarytowych ładunków. Nienormatywny transport drogowy wielkogabarytowy konstrukcji stalowych, hal, zbiorników, dźwigów, żurawi, helikopterów, czołgów, spychaczy, pociągów, wagonów, ciągników, naczep, przyczep, koparek kołowych, koparek gąsienicowych, koparko-ładowarek, kafarów, zwyżek, walców, kruszarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek obrotowych, palownic, walców, wozideł technologicznych, podnośników, maszyn przemysłowych, suwnic, belek mostowych, belek betonowych, transformatorów, wiatraków, śmigieł, łodzi motorowych i jachtów. Obszar usług: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana, Żegocina.


ZADZWOŃ TERAZ
887 363 363

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Przewóz ładunków wielkogabarytowych zawsze żąda zdobycia słusznej zgody. Stworzona przez nas firma proponuje bardzo dobry przewóz niskopodwoziowy wszystkich ładunków wielkogabarytowych. Transport obejmuje załadunek oraz rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta. Wieloletnie doświadczenie w specjalności poskutkowało tym, że transport specjalistyczny nie ma przed nami jakichkolwiek tajemnic. Dysponujemy dobrym ekwipunkiem i najwyższej jakości pojazdami, które spełniają wszelkie normy i wymagania. Troszczymy się o to, by załatwić wszelkie formalności w imieniu Kontrahenta. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z opisującej nas pomocy.


Nasz zespół to w najwyższym stopniu pewny wybór w wypadku przewozu ciężkiego wyposażenia budowlanego, specjalistycznego i innych wielkogabarytowych ładunków w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym dostarczycielem tego rodzaju rozwiązań frachtowych oraz wyróżniamy się atrakcyjnym cennikiem. Możemy pochwalić się pokaźnym doświadczeniem jeśli gra toczy się o spedycję i przewóz nawet w gruncie rzeczy ciężkiego sprzętu. Nam można zaufać!


Nie odnajdą Państwo znacznie bardziej profesjonalnych przedstawicieli aniżeli Ci należący do stworzonego przez nas zespołu. Wystarczy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów na temat opisywanej oferty. Proponujemy usługi całościowe – wliczając w to załadunek i rozładunek, zgodnie z życzeniem konsumenta. Wystarczy jedynie, że zrobią Państwo ten pierwszy krok aby zdobyć idealną obsługę, perfekcyjne stawki i udany transport, kontaktując się z nami. Cała reszta leży już w naszej idealnej gestii!

KRAJOWY TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
NOWOCZESNY TABOR!

Posiadamy duże grono zaspokojonych Klientów, ale niezmiennie jesteśmy otwarci na pionierskie zlecenia. To nieistotne, z jakim wielkogabarytowym ładunkiem musimy się uporać – mogą Państwo na nas liczyć w 100%!


Wszechstronna usługa transportu wielkogabarytowego


Należy pamiętać o tym, że transport ponadgabarytowy to nie jedynie sam transport przedmiotów o wielkich gabarytach. W pierwszej kolejności należy je załadować, następnie zaplanować detalicznie trasę przejazdu. Pracownicy prowadzonej przez nas firmy mają do dyspozycji najnowocześniejsze techniki, które gwarantują im szybki oraz w głównej mierze bezpieczny przejazd na obszarze Polski. Kiedy tak właściwie znamy już dokładny przebieg trasy, wtenczas występujemy o udzielenie niezbędnych zgód i specjalizujemy się kwestią ubezpieczenia. Transport może przebiegać wybitnie powoli i stopniowo. Zdarza się, że kilku naszych wykwalifikowanych pracowników pilnuje nad powodzeniem całej karkołomnej operacji. Wybierając trasę, wypada wziąć pod uwagę takie kwestie, jak szerokość, wysokość wiaduktów oraz mostów i ewentualne remonty u roboty budowlane. Ostatnim krokiem jest bezsprzecznie rozładunek w miejscu wyznaczonym nam przez Konsumenta.

Skontaktuj się z nami:6 + 5

Dane kontaktowe:

TRANS Sp. z o.o.
Ul. Grójecka 43/1A
02-031 Warszawa

   887 363 363, 887 390 409
  transport@megatransporty.pl
  www.megatransporty.pl

NIP: 7010483877
REGON: 36149576600000

TRANSPORT PONADNORMATYWNY CIĘŻKI
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Co przewozimy?


Nasza idealna firma specjalizuje się w transportowaniu dużych gabarytów. Na swoim koncie mamy już dużo różnych zleceń. Transportowaliśmy w ten sposób elementy konstrukcyjne hal oraz mostów, maszyny budowlane oraz przemysłowe, kontenery, czołgi i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w indywidualny sposób oraz realizujemy się nadzwyczaj profesjonalnie.


Transport wielkogabarytowy jest bardziej złożonym zadaniem niż prosty przewóz ładunków. Przed rozpoczęciem ładowania urządzenia należy wykonać kilka kontroli zgodności dotyczących masy oraz wymiarów. Jednakże nie muszą Państwo się tym zajmować oraz tracić cenny czas na oszacowanie żądanych kwestii. To stworzony przez nas zespół ekspertów zajmie się wszystkim kompleksowo – wystarczy jedynie z taką prośbą do nas się zgłosić.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Transport niskopodwoziowy wszelkich ładunków ponadgabarytowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
konstrukcji stalowych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowych wszelkich
obiektów mobilnych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy maszyn
budowlanych i rolniczych


zobacz ofertę

Transport niskopodwoziowy samochodów
ciężarowych i naczep


zobacz ofertę

Transport kontenerów
biurowych,
socjalnych i morskich


zobacz ofertę

Transport
niskopodwoziowy
ponadnormatywny


zobacz ofertę

Specjalistyczny
Transport
helikopterów I łodzi


zobacz ofertę

Dopilnujemy tego, by absolutnie nie pozostały naruszone dopuszczalne rozmiary oraz masy w wypadku infrastruktury drogowej, autostrady lub ewentualnie innej infrastruktury transportowej, z której będziemy korzystać w trakcie zleconego nam transportu. Z nami żaden przewóz nie będzie spóźniony, bowiem z racji tego, że tak perfekcyjnie znamy wszystkie detale dotyczące przesyłki ponadgabarytowej, umiemy się do nich idealnie dostosować w każdym powierzonym nam zleceniu. Solidność i kompleksowość realizacji zadań to nasze mocne atuty. W końcu dysponujemy w rzeczy samej szerokim zespołem ekspertów, którzy nie jedynie są w tej specjalizacji od lat, jednakowoż też cały czas aktualizują swoją wiedzę tak, by świadczyć usługi najlepszej klasy.


Zapraszamy do poznania prowadzonej przez nas szczegółowej oferty i skorzystania z usług firmy. Zapewniamy fachowość oraz sumienność naszych robotników. U nas wolno również liczyć na konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy.

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASZ BLOG

Transport maszyn
rolniczych i budowlanych – jak zorganizować?

Data: 10. 10. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

Jak w praktyce wygląda
transport maszyn budowlanych?

Data: 10. 01. 2020r. • Autor: transport-ponadgabarytowy.pl


czytaj więcej

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU